Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

20 listopada 2023

Zmagania w trzeciej lidze zakończone. Ciekawe i kombinacyjne akcje

fot/video. Adam Ellert

fot/video. Adam Ellert

Meczem z Notecią Inowrocław Młodzicy# D1 UKS Pelikan Szubin zakończyli zmagania w III lidze K-PZPN.

Spotkanie to decydowało, która drużyna uplasuje się na trzecim miejscu w kończących rozgrywkach. Przed meczem w lepszej sytuacji byli goście z Inowrocławia, którym wystarczał remis. Do gry oba zespoły podchodziły w zupełnie innych nastrojach. Nasi gracze musieli udowodnić, że ostatni wynik w lidze był wypadkiem przy pracy. Zmotywowani piłkarze z Szubina zdecydowanie pokonali gości 5:1. Było kilka ciekawych, kombinacyjnych akcji oraz indywidualnych prób gry. Dodatkowo cieszy nas, że u zawodników Pelikana była duża wola walki i chęć zwycięstwa z rywalem, z którym wcześniejsze mecze nie układały się po naszej myśli.

Strzelcy bramek:

Javier Zimny - 2

Rafał Berg - 1

Marcel Chojnacki - 1

Filip Dolatowski - 1

Materiał: Marcin Studziński / UKS Pelikan Szubin

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)