Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

12 lipca 2020 1

Kolizja osobówki z autobusem. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń

11 lipca 2020 roku o około godziny 8:20 doszło do zdarzenia drogowego na #autostradzie A1 na wysokości Gajewa.

(czytaj więcej)
12 lipca 2020 3

Pożar w Dziewierzewie. Paliło się poddasze budynku

Dnia 12 lipca 2020 roku w godzinach nocnych (godz. 00.32) doszło do# pożaru w Dziewierzewie (gm. Kcynia). Na miejsce zadysponowano 9 zastępów straży pożarnej.

(czytaj więcej)
11 lipca 2020 8

Przewrócił się i uderzył w krawężnik. Kierowca zabrany do szpitala

11 lipca 2020 roku o godz. 16.38 doszło do zdarzenia drogowego w# Występie na ul. Rybackiej z udziałem motoroweru marki Romet. Na miejscu przybyły dwa patrole policji, karetka pogotowia oraz śmigłowiec LPR.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 0

Działania nad jeziorem w Kamieniu Krajeńskim. Dbali o bezpieczeństwo

Sępoleńscy policjanci, woprowcy i strażacy prowadzili wspólne działania nad# Jeziorem Mochel w Kamieniu Krajeńskim. W trakcie patroli mundurowi dbali o bezpieczeństwo wypoczywających nad wodą.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 0

Walczą z piratami drogowymi. W czerwcu zatrzymano 122 prawa jazdy

Policjanci ze specjalnej grupy SPEED nie ustają w walce z "piratami drogowymi". Tylko w #czerwcu funkcjonariusze zatrzymali 129 praw jazdy, w tym 122 za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 6

Uszkodził pojazd skacząc po nim. Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc #w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
10 lipca 2020 2

Po pijanemu potrącił śmiertelnie mężczyznę i schował się w zbożu

Mogileńscy policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę audi A6, który śmiertelnie potrącił #pieszego i oddalił się z miejsca wypadku. Szybko okazało się, że kierowca był pijany i miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Mieszkaniec powiatu konińskiego odpowie teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, a także nieudzielenie pomocy. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

(czytaj więcej)
09 lipca 2020 5

Policjanci z Szubina zatrzymali pijanego kierowcę audi. Jechał "wężykiem"

Zarzuty za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości usłyszał dziś mieszkaniec# Szubina po tym, jak mundurowi z miejscowego komisariatu zatrzymali go, kiedy pijany prowadził audi. Zachowanie 33-latka oceni sąd.

(czytaj więcej)
08 lipca 2020 1

Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe. Jedna osoba poszkodowana

Siedem zastępów straży pożarnej wezwano do wypadku dwóch samochodów ciężarowych #w Przylubiu.

(czytaj więcej)
08 lipca 2020 5

Prowadził 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy!

Kierowcę prowadzącego 40-tonowy zestaw pod wpływem amfetaminy zatrzymali kujawsko-#pomorscy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego.

(czytaj więcej)
07 lipca 2020 3

Pożar nieużytków. Zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej

7 lipca 2020 roku około godz. 7.30 PSP w Nakle otrzymało zgłoszenie o kolejnym pożarze#. Wczoraj działania trwały w Paterku, natomiast dzisiaj w Występie. Na ten moment wiemy, że palą się nieużytki. Do działań zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej tj. JRG Nakło oraz OSP z Nakła, Cukrowni, Potulic, Anielin

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 0

Zaoferowała seniorce lecznicze prześcieradła. Był to jednak tylko pretekst

Policjanci apelują do mieszkańców powiatu o ostrożność i o to, aby nie wpuszczali do #mieszkań obcych. Seniorka z Nakła straciła gotówkę po wizycie kobiety oferującej sprzedaż leczniczych prześcieradeł.

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 4

Znęcał się nad rodziną. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym

Najbliższe 10 miesięcy spędzi w więziennej celi 33-latek zatrzymany przez nakielskich „#patrolowców” w jednym z mieszkań na terenie miasta. Za mężczyzną prowadzone były poszukiwania w związku z nakazami wystawionymi przez sąd.

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 7

Kierował z promilami w organizmie. W dodatku nie miał uprawnień

Nakielscy patrolowcy zatrzymali w Gorzeniu 63-latka, który mając w organizmie prawie #3 promile alkoholu zdecydował się wyruszyć w trasę autem. Kompletnie pijany kierowca wpadł po zgłoszeniu, jakie odebrał dyżurny nakielskiej jednostki.

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 1

Czy kierowcy stosują się do ograniczeń? Policja prowadziła kontrole

Działania pod kryptonimem „Prędkość” prowadzili wczoraj na powiatowych drogach #funkcjonariusze nakielskiej „drogówki”. Akcja miała na celu zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych związanych z nadmierną prędkością oraz poprawę bezpieczeństwa na trasach.

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 16

Pożar traw w Paterku. Zadysponowano kilka zastępów PSP I OSP

6 lipca przed 14.00 Komenda Powiatowa PSP została poinformowana o pożarze traw w #Paterku.

(czytaj więcej)
06 lipca 2020 1

Akcja ratunkowa na Zalewie Koronowskim. Wywróciła się łódź

5 lipca podczas patrolu nowej łodzi ratowniczej OSP Gościeradz w ramach programu #Bezpieczny Akwen na wodach Zalewu Koronowskiego, jednostka uczestniczyła w akcji ratunkowej. Wywróciła się łódź.

(czytaj więcej)
05 lipca 2020 38
Ustalenia policji

Służby wezwane na ul. Staszica. Motocykl zderzył się z osobówką

W niedzielne popołudnie, około godz. 15.00 na ulicy Staszica w Nakle volkswagen golf zderzył się #z motocyklistą.

(czytaj więcej)
05 lipca 2020 0

Do ilu śmiertelnych wypadków dochodzi w wakacje? Sprawdzaj policyjną mapę

Mapa Wypadków Drogowych publikowana w wakacje 2019 roku spotkała się z pozytywnym #odbiorem społecznym. Dlatego też zdecydowano się na jej kontynuację w roku bieżącym.

(czytaj więcej)
04 lipca 2020 5

Nocny pościg za BMW. Uszkodzone radiowozy i poszkodowani policjanci

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego i Włocławka na terenie dwóch powiatów prowadzili #pościg za kierowcą bmw. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli w Ciechocinku i próbując uciec doprowadził do uszkodzenia dwóch radiowozów. 30-latek został zatrzymany. Był trzeźwy. Teraz odpowie za czynną napaść na policjantów oraz niezatrzymanie się do kontroli. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

(czytaj więcej)
04 lipca 2020 7

Pożar na wysypisku śmieci w Ostrówcu. Akcja gaśnicza trwała 2 godziny

3 lipca 2020 roku, przed godz. 22 doszło do pożaru na terenie# wysypiska śmieci w Ostrówcu. Na miejscu działało kilka zastępów straży pożarnej.

(czytaj więcej)
04 lipca 2020 0

Tragedia w gospodarstwie rolnym. 41-latek przyciśnięty prasą do słomy

Do wypadku doszło w jednej z miejscowości# gm. Dobre (pow. radziejowski). Zginął 41-latek, przyciśnięty #elementem prasy do słomy. Policjanci apelują o ostrożność przy pracach w gospodarstwach rolnych.

(czytaj więcej)
04 lipca 2020 3

Kierowca opla uderzył w volvo. Sprawca kolizji ukarany mandatem

2 lipca 2020 około godz. 13.40 doszło do zdarzenia drogowego w Nakle# na skrzyżowaniu ul. Mroteckiej z ul. Wichrowe Wzgórze.

(czytaj więcej)
03 lipca 2020 0

Dachowanie samochodu osobowego. Dwie osoby trafiły do szpitala

Poranny wypadek na drodze krajowej nr 25 pomiędzy Nowym Dworem a Buszkowem. #Dwie osoby trafiły do szpitala.

(czytaj więcej)
03 lipca 2020 0

VW uderzył w tył hyundaia. Sprawca ukarany mandatem (ustalenia policji)

2 lipca 2020 r. o godz. 14.13 doszło do zdarzenia drogowego w Nakle# na ul. Mroteckiej z udziałem pojazdów osobowych marki VW Passat oraz Hyundai.

(czytaj więcej)
02 lipca 2020 5

Pijana 35-latka za kierownicą citroena. Uderzyła w drzewo i dachowała

O wielkim szczęściu może mówić 35-letnia mieszkanka powiatu #radziejowskiego, która uderzyła samochodem w drzewo. Była pijana i już straciła prawo jazdy.

(czytaj więcej)
02 lipca 2020 3

Stracił panowanie nad samochodem. Przyczyną była nadmierna prędkość

Policjanci powiatu nakielskiego ponownie apelują do kierowców o# ostrożną jazdę. Nadmierna prędkość jest niebezpieczna, czego przykładem może być zdarzenie, do jakiego doszło dziś w miejscowości Mycielewo.

(czytaj więcej)
02 lipca 2020 1

Jechał całą szerokością drogi. Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

Prawie 3 promile alkoholu miał w organizmie kierowca, którego# z ruchu wyeliminowali wczoraj policjanci z mroteckiego komisariatu. 52-latek stracił prawo jazdy, a jeszcze dziś usłyszy zarzuty.

(czytaj więcej)
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)