Dziś mamy 26 lipca 2017, środa, imieniny obchodzą:

Z życia szkół

25 lipca 2017 7

Uczniowie wrócili ze staży w Lizbonie. "To niezapomniane przeżycie"

Minął tydzień od dnia powrotu pierwszej grupy, a raptem cztery dni od powrotu drugiej grupy #uczniów ZSP im. S. Staszica w Nakle nad Notecią z trzytygodniowych staży, które odbywali w przedsiębiorstwach w Lizbonie.

(czytaj więcej)
12 lipca 2017 0

Podsumowanie Ligi Zadaniowej. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki

Konkurs matematyczny Liga Zadaniowa już na stałe wszedł w kalendarz szkolnych #zmagań matematycznych. W tym roku wielu z uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki.

(czytaj więcej)
04 lipca 2017 0

Prace przebiegły zgodnie z planem. Nie przeszkodziła nawet kapryśna aura

Rok szkolny dobiegł końca, zatem czas na podsumowanie działalności uczniów ZSP w #Samostrzelu realizujących projekt Pamiętajmy o Ogrodach VIII współfinansowany ze środków Starostwa Nakielskiego.

(czytaj więcej)
03 lipca 2017 0

Szkoła podsumowuje rok. "Wszystkim dobrym ludziom mówimy DZIĘKUJEMY"

Dyrektor, pracownicy i rodzice uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie serdecznie #dziękują wszystkim osobom, które bardzo przyczyniły się do wsparcia naszej placówki w roku szkolnym 2016-2017.

(czytaj więcej)
02 lipca 2017 0

Wycieczka na zakończenie roku szkolnego. Uczniowie miło spędzili czas

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Potulicach byli uczestnikami #wycieczki do Torunia, której organizatorami byli rodzice uczniów wraz z wychowawcą klasy – Renatą Niemyjską. Wycieczka była podsumowaniem I etapu edukacyjnego i nagrodą za pracę w roku szkolnym 2016/2017.

(czytaj więcej)
02 lipca 2017 0

Korzystali z nadmorskich atrakcji. Wspólny pobyt zintegrował uczestników

W dniach od 26 czerwca do 30 czerwca 2017 roku uczniowie Niepublicznej Szkoły #Podstawowej w Olszewce przebywali na obozie profilaktycznym we Władysławowie.

(czytaj więcej)
01 lipca 2017 0

Zwiedzili Wolin, Uznam i Rugię. Uczestnicy podziwiali nie tylko zabytki

Pod koniec roku szkolnego 45 osobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 4 w # Nakle odbyła wycieczkę profilaktyczno – krajoznawczą do Świnoujścia i okolic.

(czytaj więcej)
01 lipca 2017 0

Wojewódzki konkurs z informatyki. Uczniowie "czwórki" zajęli wysokie miejsca

Zakończony rok szkolny zachęca do podsumowań.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2017 0

Uroczystość w ZSO. Miłym akcentem było wręczenie nagród i wyróżnień

23 czerwca o godzinie 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w # Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2017 0

Zakończyli rok szkolny. Czas na wakacje!

23 czerwca 2017 roku w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Kosowie odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2017 0

Mieli już mistrzów. Czas na ich własny klub!

W I Liceum Ogólnokształcącym im. St. Wyspiańskiego # powstał klub szachowo - warcabowy "I LO Szubin", którego prezesem została Lidia Leciejewska, a wiceprezesem Marek Biernacki.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2017 0

Wykazali się dużą wiedzą o starym kontynencie

W ostatnim tygodniu roku szkolnego uczniowie klas trzecich Gimnazjum # nr 4 w Nakle n. Not. rywalizowali między sobą w ramach konkursu pt. "Jestem Polakiem. Jestem Europejczykiem".

(czytaj więcej)
28 czerwca 2017 0

Odebrały gratulacje. Niedługo wyruszają w rejs!

27 czerwca 2017 roku w I Liceum Ogólnokształcącym # im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią Wicestarosta Nakielski Andrzej Kinderman wraz z Grotmasztem Bractwa Kaphornowców Kpt. Cezarym Bartosiewiczem złożyli gratulacje uczennicom, które zdobyły tytuł finalisty i brały udział w programie edukacyjnym pt. „Kurs na Horn”.

(czytaj więcej)
28 czerwca 2017 0

Nakręceni ekologiczno-turystycznie wypłynęli w rejs…

W poniedziałek, 19.06.2017 r. dzieci z Oddziału Przedszkolnego i uczniowie # Szkoły Podstawowej w Dębowie wyjechali do nakielskiej przystani rzecznej.

(czytaj więcej)
28 czerwca 2017 5

Monty Python na pożegnanie

W ostatnich dniach roku szkolnego Teatr Meandry z I Liceum Ogólnokształcącego # w Szubinie przedstawił kolejną premierę, opartą tym razem na twórczości sześciu znakomitych komików brytyjskiej grupy Monty Python.

(czytaj więcej)

Zwyciężyli w starciu z królową nauk

17 czerwca Gimnazjum im. Jana Pawła II w Osieku nad Notecią odbył się finał IX Powiatowego # Konkursu Matematycznego dla gimnazjalistów. W tym roku nakielscy gimnazjaliści po raz pierwszy zostali zaproszeni do zmierzenia się z zadaniami matematycznymi.

(czytaj więcej)
27 czerwca 2017 3

Kolejny rok szkolny za nimi. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni

23 czerwca 2017 roku uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Olszewce zakończyli # kolejny rok szkolny.

(czytaj więcej)
27 czerwca 2017 0

Czas wzruszeń, pożegnań i radości z nadchodzących wakacji. Uczniowie zakończyli rok szkolny

Uczniowie z Zespołu Szkół w Ślesinie świętowali # kolejne zakończenie roku szkolnego.

(czytaj więcej)
27 czerwca 2017 0
ZSP nr 3 w Nakle

Kolejny rok szkolny zakończony. Świadectwa i nagrody rozdane

W piątek, 23 czerwca 2017 r. w całej Polsce uczniowie zakończyli rok szkolny 2016/2017. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w # Nakle nad Notecią nastąpiło to nieco inaczej niż zwykle ze względu na rozpoczynającą się właśnie termomodernizację i wyłączenie z użycia sal, w tym sali gimnastycznej. W związku z tym uczniowie zebrali się w salach lekcyjnych, gdzie spotkali się z wychowawcami.

(czytaj więcej)

Nareszcie wakacje!

"Najpiękniejszych chwil w życie nie zaplanujesz. One przyjdą same". Takimi słowami # pożegnali się tuż przed wakacjami uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Nakle.

(czytaj więcej)
27 czerwca 2017 0

Żegnaj szkoło... uczniowie zakończyli rok szkolny

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań i podziękowań. Dlatego też dzień 23 czerwca w Niepublicznej # Szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Trzeciewnicy był bardzo uroczysty.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2017 1

Zakończenie roku w ZSP. Wyróżniono najlepszych uczniów

Dnia 23 czerwca odbyła się uroczystość ukończenia szkoły dla klasy III ZSZ oraz # zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2017 6

Dzień, na który czekali wszyscy uczniowie. Nadchodzą wakacje!

23 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w # Witosławiu odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017.

(czytaj więcej)
26 czerwca 2017 0

Inne oblicze szkolnych korytarzy. Mroteccy uczniowie spędzili noc w szkole

Uczniom i wychowawcy klasy IV c Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy tak spodobał się ten rok szkolny,# że postanowili nie żegnać się ze szkołą wraz z ostatnim dzwonkiem.

(czytaj więcej)
25 czerwca 2017 0

Ostatnie spotkanie przed wakacjami. Nie obyło się bez podziękowań i pożegnań

Po 10 miesiącach wytężonej pracy nadszedł dzień długo oczekiwanego końca roku szkolnego.

(czytaj więcej)
24 czerwca 2017 0

Uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pożegnano absolwentów

Uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Łokietka w # Lubaszczu o godzinie 9.30 spotkali się w ostatnim dniu nauki szkolnej, by odebrać świadectwa i nagrody.

(czytaj więcej)
24 czerwca 2017 0

Sukces gimnazjalistek. Uczennice zaprezentowały swoje umiejętności oratorskie

Kończący się rok szkolny skłania do podsumowań. Polonistki Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią # wracają myślami do Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, gdzie odbył się powiatowy konkurs recytatorsko-oratorski „RecytatORATOR”.

(czytaj więcej)
23 czerwca 2017 4

Ostatni dzwonek. Przyszedł czas na zasłużony odpoczynek

23 czerwca o godz. 9.30 w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Wyspiańskiego odbyła się # uroczystość zakończenia roku szkolnego.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sześć koncertów za nami. Który był najlepszy? (sonda)

Kolejna edycja imprezy pn. „Przystań w kolorze blue” już za nami. Do grona koncertujących# w Nakle gwiazd dołączyła Cleo. To dobry moment, by sprawdzić, który z wszystkich występów najbardziej Wam się podobał.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)