Dziś mamy 22 marca 2017, środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

22 marca 2017 0

Szkolenie dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością

Rodzice dzieci z niepełnosprawnością i wszyscy zainteresowani mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniu pn. „Jak pozyskać pomoc i wsparcie”.

(czytaj więcej)
23 marca 2017 0

Drzwi otwarte w I LO Szubin

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie odbędą się Drzwi otwarte. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
24 marca 2017 0

Wernisaż prac Maryli Rakowskiej-Molendy

W Nakielskim Ośrodku Kultury swoje funkcjonowanie rozpoczęła Galeria 4, w której swoje #prace podczas czterech wernisaży w ciągu roku pokaże czworo artystów. Pierwszy odbędzie się już 24 marca o godz. 18.00, a podziwiać będzie można malarstwo olejne w wykonaniu Maryli Rakowskiej-Molendy.

(czytaj więcej)
25 marca 2017 0

Womix NTS Trójka Nakło - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz

W sobotę 25 marca 2017 roku o godzinie 18:00 w sali Gimnazjum nr 3 w Nakle nad #Notecią, ul. Mrotecka 1a odbędzie się mecz II ligi w Nakle pomiędzy Womix NTS Trójka Nakło i GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz.

(czytaj więcej)
25 marca 2017 0

Drzwi Otwarte w I LO w Nakle

25 marca o godz. 9.30 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego odbędą się #Drzwi Otwarte.

(czytaj więcej)
25 marca 2017 0

Koncert Sharon Esther Spitz i Steel Drunk

25 marca w nakielskim klubie Marley zagra Sharon Esther Spitz wraz z bydgoskim #zespołem Steel Drunk. Start o godz. 20.00.

(czytaj więcej)
26 marca 2017 0

Memoriał Henryka Dery w brydżu sportowym

Sekcja brydża przy Szubińskim Domu Kultury organizuje już po raz trzeci Memoriał Henryka Dery # w brydżu sportowym na zapis maksymalny.

(czytaj więcej)
27 marca 2017 0

Wykład prof. Tadeusza Wolszy

Nakielski Klub Gazety Polskiej i stowarzyszenie "Rota Nakielska" zapraszają na Wykład #prof. Tadeusz Wolszy - "Żołnierze Niezłomni - od komunistycznego wyklęcia, do upamiętnienia na Grobie Nieznanego Żołnierza".

(czytaj więcej)
28 marca 2017 0

Forum Przedsiębiorców i Pracodawców

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza przedsiębiorców, # pracodawców, przedstawicieli szkół zawodowych oraz instytucje otoczenia biznesu i samorząd lokalny z terenu powiatu nakielskiego na Forum Przedsiębiorców i Pracodawców Powiatu Nakielskiego.

(czytaj więcej)
30 marca 2017 0

Spotkanie z Izabelą Pietrzyk w RBP Szubin

W Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie często organizowane są wydarzenia #kulturalne z udziałem zaproszonych gości.

(czytaj więcej)
31 marca 2017 0

Wieczór poetycki w GCKiB w Kcyni

Nieformalna grupa miłośników jego twórczości postanowiła w poprzez wieczór poetycki uczcić # przypadającą w tym roku okrągłą rocznicę urodzin i śmierci Bolesława Leśmiana.

(czytaj więcej)
31 marca 2017 0

Kiermasz wielkanocny

Rada Rodziców oraz Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Szubinie organizuje kiermasz wielkanocny.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2017 0

BiegamBoLubię Szubin

Rusza ósmy sezon największej ogólnopolskiej akcji treningowej – BiegamBoLubię!

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2017 0

Zuzanna w Cafe Emilia

1 kwietnia w Cafe Emilia wystąpi Zuzanna. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

(czytaj więcej)
01 kwietnia 2017 0

Kiermasz używanych zabawek w NOK

Czy potykasz się o porozrzucane samochodziki, klocki wysypują się z pudeł, a misie i lalki #same wychodzą już z pokoju twojego dziecka? Chyba każdy, kto ma w swoim domu małych domowników, dobrze zna ten obraz, przyprawiający o dreszcze, nawet najbardziej cierpliwego rodzica. Mamy na to radę!

(czytaj więcej)
03 kwietnia 2017 0

Festiwal Ekonomisty i Handlowca

Festiwal Ekonomisty i Handlowca - coroczne święto ekonomistów i handlowców w Zespole Szkół # Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, które celebrujemy zapraszając naukowców, pracodawców i pracowników do wygłoszenia wykładów, przeprowadzenie warsztatów panelowych dla młodzieży, odbędzie się w dniach od 3 do 7. kwietnia 2017.

(czytaj więcej)
05 kwietnia 2017 0

Targi Pracy

5 kwietnia odbędą się Targi Pracy, które co roku cieszą się zainteresowaniem zarówno #uczniów, jak i poszukujących pracę. Targi trwać będą w godzinach 10.00-12.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Nakle.

(czytaj więcej)
06 kwietnia 2017 0

Wiosenna zaduma

Muzeum Ziemi Szubińskiej i Akcja Katolicka w Szubinie zapraszają na spotkanie pt. Wielkanocna # Zaduma (spotkanie artystyczne) Małgorzaty Mówińskiej-Zyśk i Waldemara Zyśk 6 kwietnia 2017 r. o godz. 17:00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej, ul. Szkolna 2.

(czytaj więcej)
07 kwietnia 2017 0

Targi Edukacyjne w ZSP Samostrzel

7 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu odbędą się #Targi Edukacyjne. Początek o godz. 10.00.

(czytaj więcej)
08 kwietnia 2017 0

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nakle nad Notecią zaprasza w dniu # 8 kwietnia 2017 roku (sobota) w godzinach od 9:00 do 13:00 na "Dzień Otwarty" Urzędu Skarbowego.

(czytaj więcej)
06 maja 2017 0

55. Konkurs Sztuki Ludowej Pałuk

6 maja w sali Szubińskiego Domu Kultury o godzinie 11:00 odbędzie się otwarcie wystawy pokonkursowej oraz rozdanie nagród w 55 Konkursie Sztuki Ludowej Pałuk.

(czytaj więcej)
09 czerwca 2017 0

Wycieczka do Zakopanego i Łagiewnik

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni wspólnie z Uniwersytetem Trzeciego #Wieku organizuję wycieczkę do Zakopanego, na którą serdecznie zapraszają.

(czytaj więcej)
0

Nowy sposób zarabiania dla kierowców!

Zaledwie 2 miesiące temu wystartował nowy projekt bydgoskich twórców, który, jak pokazuje jego wzrastająca popularność, już niedługo podbije całą Polskę. Mowa o platformie, dzięki której kierowcy zyskują kolejną okazję, nie tylko do minimalizowania kosztów przejazdu, ale również do dodatkowego zarobku. Zobaczcie, jak to działa!

(czytaj więcej)
0

Ten piątek należy do kotów. Przyślij zdjęcie swojego pupila!

Chodzą własnymi ścieżkami, czasami są niesforne i budzą skoro świt, ale wielu z nas nie potrafi #sobie wyobrazić bez nich życia. Mowa o kotach, które dzisiaj obchodzą swoje święto. Czekamy na zdjęcia Waszych ulubieńców!.

(czytaj więcej)
0

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

(czytaj więcej)
0

Panie świętowały swój dzień. Nie brakowało życzeń i upominków

W dniu 7 marca 2017 r. o godzinie 18:00 Koło Gospodyń Wiejskich w #miejscowości Łodzia zorganizowało dla swoich członkiń spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

(czytaj więcej)