Dziś mamy 26 lipca 2017, środa, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

27 lipca 2017 0

Odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Królikowie

Szubińskie Towarzystwo Kulturalne i Rada Sołecka zapraszają na uroczystość # otwarcia miejsca pamięci na dawnym cmentarzu ewangelickim w Królikowie i odsłonięcie tablicy pamiątkowej, która odbędzie się 27 lipca o godzinie 16:00.

(czytaj więcej)
30 lipca 2017 0

Koncert familijny z cyklu Muzyczne lato nad Notecią

30 lipca o godzinie 17:00 zapraszamy Państwa do Nakielskiego Ośrodka Kultury na kolejny koncert z cyklu Muzyczne lato nad Notecią.

(czytaj więcej)
10 sierpnia 2017 0

Kącik Szycia Rozmaitości

Szubiński Dom Kultury zaprasza do Kącika Szytych Rozmaitości. Zajęcia ruszają 10 sierpnia 2017 o godzinie 10:00. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
14 sierpnia 2017 0

Duathlon w Szubinie

Szubińskie Towarzystwo Kulturalne wraz z Urzędem Miasta, Komisją ds Rozwiązywania # Problemów Alkoholowych i Uczniowskim Klubem Biegacza Wyspiański organizuje w dn. 14 sierpnia pierwszy szubiński duatlon.

(czytaj więcej)
15 sierpnia 2017 0

Święto Wojska Polskiego w Kcyni

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Tego dnia jak zawsze odbędą się #uroczystości.

(czytaj więcej)
30 września 2017 0

Kabaret Zachodni wystąpi w SDK

Szubiński Dom Kultury zaprasza na występ Kabaretu Zachodniego, który odbędzie się # 30 września 2017 roku. Ilość miejsc ograniczona! Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
10 września 2017 0

I Półmaraton Przełajowy w Nakle

10 września 2017 roku Gmina Nakło wspólnie z Fundacją CIVITAS organizuje I Półmaraton Przełajowy im. Klemensa Biniakowskiego.

(czytaj więcej)
12 września 2017 0

Spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem

We wrześniu do Kcyni ponownie przyjedzie Krzysztof Daukszewicz - satyryk, kompozytor, pieśniarz, felietonista i poeta w jednej osobie. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki.

(czytaj więcej)
07 października 2017 0

Koncert zespołu Pectus w Kcyni

7 października w Kcyni wystąpi zespół Pectus. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
11 listopada 2017 0

Koncert Haliny Frąckowiak w Kcyni

11 listopada w Kcyni odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Sześć koncertów za nami. Który był najlepszy? (sonda)

Kolejna edycja imprezy pn. „Przystań w kolorze blue” już za nami. Do grona koncertujących# w Nakle gwiazd dołączyła Cleo. To dobry moment, by sprawdzić, który z wszystkich występów najbardziej Wam się podobał.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)