Dziś mamy 18 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

18 listopada 2017 0

Womix - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg

W najbliższą sobotę nakielski Womix zagra z UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg. Mecz odbędzie się w sali ZS-P na 3 w Nakle. Start o godz. 17.00. Mile widziani kibice!

(czytaj więcej)
16 listopada 2017 0

OREADA w Cafe Emilia

18 listopada 2017 roku w Cafe Emilia wystąpi OREADA. Godz. 19.00. Wstęp: 25 zł.

(czytaj więcej)
21 listopada 2017 0

Uroczystości z okazji 100-lecia harcerstwa - Szubin

21 listopada 2017 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbędzie się odsłonięcie # tablicy z okazji 100 ROCZNICY POWSTANIA HARCERSTWA W SZUBINIE.

(czytaj więcej)
21 listopada 2017 0

Wyjazd na badania profilaktyczne

Dnia 21 listopada odbędzie się zorganizowany wyjazd na badania profilaktyczne dla pań do Zakładu Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Fordonie.

(czytaj więcej)
24 listopada 2017 0

Prelekcja prof. Waldemara Kuligowskiego

Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie zaprasza na prelekcję prof. Waldemarem Kuligowskim # zatytułowaną "Kanada. Spotkałem uśmiechniętych Indian".

(czytaj więcej)
24 listopada 2017 0

Spotkanie z podróżnikami w bibliotece

W piątek, 24 listopada o godzinie 18:00 w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie odbędzie się # spotkanie z podróżnikami. Bibliotekę odwiedzą Sebastian Henning i Mateusz Matuszewski, którzy opowiedzą o swojej podróży do Azji. Wstęp wolny.

(czytaj więcej)
24 listopada 2017 0

Zaduszki Jazzowe w Sadkach

24 listopada 19:02 w Gminnym Ośrdku Kultury w Sadkach wystąpi kolejna gwiazda światowego # formatu: akordeonista i kompozytor Jarosław Bester wraz ze swoim kwartetem BESTER QUARTET.

(czytaj więcej)
25 listopada 2017 0

Andrzejki w Cafe Emilia

25.11.2017 zapraszamy na zabawę Andrzejkową w sobotę 25 listopada o godz. 20.00 w # restauracji Cafe Emilia w Nakle nad Notecią. Oprawę muzyczną zapewni zespół muzyczny Takt Music. Bilety w sprzedaży! Zapraszamy!

(czytaj więcej)
26 listopada 2017 0

II Grand Prix Kcyni w tenisie stołowym

Burmistrz Kcyni zaprasza na II Turniej z cyklu Grand Prix Kcyni 2017/2018 w Tenisie Stołowym # Turniej odbędzie się w niedzielę, 26 listopada 2017 roku, o godz. 10.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni.

(czytaj więcej)
01 grudnia 2017 0

Wernisaż prac Krzysztofa Wilka

Szubiński Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy pracy Krzysztofa Wilka, który odbędzie # się 1 grudnia br. o godzinie 18:00.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2017 0

Mikołajkowy bieg Coopera

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie i Urząd Miejski w Szubinie zapraszają na # Mikołajkowy Bieg Coopera”który odbędzie się 2 grudnia 2017 r. o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim w Szubinie.

(czytaj więcej)
02 grudnia 2017 0

Koncert w OSP Potulice

Jednostka OSP Potulice organizuje koncert, podczas którego będą zbierane środki # finansowe na zakup sprzętu ratowniczego.

(czytaj więcej)
07 grudnia 2017 0

Mikołajkowe spotkanie w Ekspresji

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle nad Notecią serdecznie #zaprasza dzieci z autyzmem i zaburzeniami pokrewnymi oraz ich rodziny na Mikołajkowe spotkanie, które odbędzie się 7 grudnia o godz. 13.00 w restauracji Ekspresja.

(czytaj więcej)
13 grudnia 2017 0

Spotkanie wigilijne dla samotnych

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mroczy informuje, że w dniu 13.12. 2017 r. o # godzinie 11.00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji przy ul. Śluzowej 6, odbędzie się Wigilia dla osób samotnych, tych które czują się samotnie oraz, które chciałyby spędzić ten szczególny czas z nami.

(czytaj więcej)
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)