Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2024

Podsumowanie ubiegłego weekendu. Zawodnicy grali w Kaczorach

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Zanim zaczniemy podsumowywać to co działo się w trwający weekend wspomnimy #to co działo się w poprzednim. 4 nasze zespoły wybrały się do Kaczor na turnieje organizowane przez K-Sport Region Pilski. Zagrali w kategorii 2013, 2014, 2015, 2016.

Było gorąco, ale to nie przeszkadzało naszym zawodnikom w dobrej grze. Były też słabsze momenty, ale one stanowią zawsze lekcje na przyszłość. Każda minuta na boisku nigdy nie jest stracona.

Dziękujemy drużynom przeciwnym za sportową rywalizację. Rodzicom naszych zawodnikom za wsparcie podczas zawodów. Bijemy brawo wszystkim zawodnikom.

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)