Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Razem bawili się dorośli i dzieci

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 3 czerwca br. w naszym przedszkolu odbył się #Rockandrollowy Piknik Rodzinny. Rodzice i dzieci byli ubrani w rockandrollowe stroje.

Na wszystkich czekało mnóstwo kulinariów: grochówka, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, popcorn,słodycze a przede wszystkim przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji takich jak : malowanie twarzy, tatuaże, kolorowe warkoczyki, budka 360, bańki mydlane, dmuchańce, zumba oraz profesjonalna sesja zdjęciowa pani

Basi Geppert. DJ, pan Marek Ciepliński umilał czas prowadząc konkursy i wesołe zabawy przy muzyce. Dzieci i rodzice bawili się doskonale, było mnóstwo radości i śmiechu.

Wszystkim osobom, które pomogły w organizacji pikniku serdecznie dziękujemy . Szczególnie panu Markowi Cieplińskiemu oraz państwu Darii Pubanc-Cieplińskiej i Łukaszowi Cieplińskiemu.

Materiał: Red. Przedszkole Wesoła Piątka

Oceń artykuł: 12 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (6)

    wrr, w dniu 08-06-2024 11:24:51 napisał:

    Ten świat naprawdę przewraca się do góry nogami. Żeby w Przedszkolu taką imprezę zrobić!!! Kto wpadł na tak durrną zabawę-wstyd, wstyd

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)