Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2024

Radosny czas dla najmłodszych. W przedszkolu obchodzono Dzień Dziecka

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

fot. Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Pod koniec maja w Przedszkolu Miejskim #im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni obchodzono Dzień Dziecka.

Rodzice wraz z panią dyrektor,nauczycielami i pracownikami przedszkola zapewnili naszym dzieciom radosny i miły dzień.Dzieci otrzymały mnóstwo życzeń, prezentów. Było też dużo innych przyjemności: popcorn, wata cukrowa, malowanie twarzy, warkoczyki,tatuaże, dmuchaniec.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego dnia dla naszych przedszkolaków. Wielkie podziękowania kierujemy do przewodniczącej rady rodziców Magdaleny Kwiatkowskiej, Angeliki Plewa Piechockiej, Kamili Silickiej , Marzeny Karakiewicz, Małgorzaty Bartkowiak,Klaudii Gryczka, Magdy Chudzik, Łukasza Szczepańskiego.

Materiał: Beata Szymczak / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)