Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

27 maja 2024

Pozostaną miłe wspomnienia. Piknik rodzinny pełen atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci# przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.  Z tej okazji 25.05.2024r. w sobotę przedszkolaki z Gminnego Przedszkola „ Dobre Ludki” w Sadkach  wystąpiły dla swoich najbliższych. Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez Wójta Gminy Sadki Michała Piszczka oraz panią dyrektor Przedszkola Dorotę Wiśniewską. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Joanna Nowicka – Kierownik Gminnego Zespołu Obsługi Oświaty oraz Pani Sołtys Sadek Hanna Czelińska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz wręczyły upominki dla swoich opiekunów. Nie zabrakło także prezentów z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Wydarzenie miało miejsce na terenie przedszkola wśród pięknej zieleni na placu zabaw. Główną atrakcją były: dmuchany zamek, dmuchany tor przeszkód, animacje, bańki mydlane, brokatowe tatuaże. Dla łasuchów czekał słodki stół przygotowany przez personel przedszkola oraz smaczna kiełbaska z grilla przygotowana przez Pana Radosława Tarnowskiego.

Wspólna zabawa i tworzenie niezapomnianych wspomnień z najbliższymi zostaną na długo w naszych sercach. Z niecierpliwością czekamy na kolejny piknik.

Materiał: Klaudia Jaskólska / Przedszkole Gminy Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)