Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2024

Nocowanie w szkole. Największą atrakcją były podchody

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

fot. Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

Z piątku na sobotę uczniowie klasy 3b ze Szkoły Podstawowej #im. Jana Czochralskiego w Kcyni wraz z wychowawczynią Barbarą Piątkowską nocowali w budynku naszej szkoły.

Był to czas integracji i wspólnych zabaw. Największą atrakcją były podchody na terenie szkoły,  kiedy na dworze robiło się już ciemno. Uczestnicy nocowania obejrzeli także film Akademia Pana Kleksa.  Nie zabrakło także pizzy, którą dzieci zajadały z wielkim apetytem. Mimo wielu wyczerpujących atrakcji trudno było szybko zasnąć  Całe to przedsięwzięcie nie odbyłoby się, gdyby nie zaangażowanie mam uczniów, Pań: Justyny Sobuckiej, Marii Najdul i Katarzyny Mroczek. Serdecznie dziękujemy

Materiał: Barbara Piątkowska / Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)