Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

18 listopada 2023

Jeż głównym bohaterem zajęć. Rymowanki w języku angielskim

fot. SP Dobieszewo

fot. SP Dobieszewo

10 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Jeża. To dobry moment, by poznać bliżej #to sympatyczne i pożyteczne zwierzątko.

Jeż był głównym bohaterem języka angielskiego w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie.

Dzieci nauczyły się nazywać jeża po angielsku, powtórzyły jego części ciała, a recytując rymowanki o najeżonym zwierzątku miło spędziły czas na zabawach ruchowych.

Na koniec wykonały zadanie grafomotoryczne.

Materiał: p. Magdalena Zawieja-Krajewska / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)