Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

08 czerwca 2024

"Jedynka to rodzinka". Czerwcowy festyn bogaty w atrakcje

fot. Karolina Soloch

fot. Karolina Soloch

To już tradycja, że czerwcową porą w murach naszej szkoły, rozbrzmiewa hasło# "Jedynka to rodzinka". Nauczyciele, Rada Rodziców, Dyrekcja i uczniowie świadomi tego jak ważne jest wspólne spędzanie czasu z dzieckiem, po raz kolejny zainicjowali tą rodzinną imprezę, motywując mamy, tatusiów, babcie, dziadków i dzieci do włączenia się w świetną zabawę.

6 czerwca nauczyciele, rodzice i dzieci pokazali , że potrafią świetnie współpracować  w myśl idei bycia razem. Całą imprezę brawurowo poprowadził pan Artur Krajewski. Wszyscy, którzy odwiedzili nas tego dnia, mogli obejrzeć występy uczniów 0-III  i zespołu „INGENIUM”, uczestniczyć w malowaniu twarzy; zażyć suchej kąpieli w ożywczej pianie, sięgnąć chmur na trampolinie, zjechać po dmuchanej zjeżdżalni, wziąć udział w zajęciach plastycznych i animacjach, nakarmić Alpaki.

Na tych wszystkich, którzy zgłodnieli, czekała pyszna grochówka, można było również kupić smaczne kiełbaski z grilla, pajdę ze smalcem, domowe ciasto, gofry, świeżo wyciskane soki. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się loteria fantowa. Można było zakupić roślinki i rozmaite drobiazgi.

Jedynkowa impreza nie udałaby się, gdyby nie współpraca z Rodzicami, ogromne podziękowanie dla Rady Rodziców.

Cała impreza odbyła się pod egidą pani  Dyrektor Marleny Posadzy.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację festynu serdecznie dziękujemy!

Materiał: Marlena Posadzy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)