Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2024

Dzień upłynął pod znakiem zabawy. Atrakcji nie brakowało

fot. Nicola Kromrych i Julia Mrozowicz

fot. Nicola Kromrych i Julia Mrozowicz

Ten jedyny w swoim rodzaju dzień upłynął pod znakiem# zabawy. Dzieci mogły wziąć udział w przejażdżce konnej, w animacjach ze zwierzakami, w loterii fantowej, pobawić się na dmuchańcach, upiec kiełbaskę w ognisku, a także napić się smacznego kompotu z rabarbaru. Atrakcji tych nie byłoby gdyby nie zaangażowanie i wsparcie przyjaciół naszej szkoły.

W tym miejscu dziękujemy radnemu i sołtysowi Szczepic panu Pawłowi Kiepieli, sołtysowi Tupadł panu Stanisławowi Grabarskiemu, sołtysowi Studzienek panu  Tadeuszowi Owedykowi, sołtysowi Sipior panu Tadeuszowi Lepperowi, Zarządowi Banku Spółdzielczego w Kcyni, Radzie Rodziców, panu Łukaszowi Szczepańskiemu - "Cyrk na kółkach" za dmuchańce, pani Kamili Sikorskiej - Stajnia Ranczo Jegro za przejażdżki konne, paniom: Anecie Chojnackiej, Darii Chojnackiej i Sandrze Staneckiej oraz panom: Mariuszowi Lewandowskiemi i Tomszowi Guzikowi za pomoc w organizacji przedsiewzięcia. Za pyszne ciasta dziękujemy paniom: Patrycji Grabarskiej, Sylwii Olejniczak i Mirosławie Olszewskiej.

Materiał: Paulina Grzechnik / SP Rozstrzębowo

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)