Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Dzień pełen niespodzianek. Nowe gry zręcznościowe i zabawki

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dzień 27 maja bieżącego roku dla przedszkolaków #z grup "Biedronki" i "Motylki" ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie od samego rana był pełen niespodzianek.

Po raz kolejny dzięki współpracy z Państwem Bryzik - Panią Małgorzatą i Panem Łukaszem nasze przedszkole otrzymało wsparcie finansowe od firmy Florian Centrum, które przeznaczyliśmy na zakup gier zręcznościowych dla dzieci.

Pięknie dziękujemy firmie Florian Centrum oraz Państwu Bryzik za stałą współpracę! Za okazane nam serce! Pani Małgorzata i Pan Łukasz zawsze odpowiadają na nasze prośby, ale również sami wychodzą z inicjatywą i wspierają działania podejmowane w naszej placówce.

Kolejną niespodziankę zawdzięczamy Mamom z trójek grupowych. Nasza piaskownica została doposażona w nowe zabawki. Pozwoliły na to zwroty pieniążków z Rady Rodziców dla obu grup przedszkolnych. Dziękujemy również Pani Malwinie Ciszewskiej za zakup zestawów do lodów.

Jest nam niezmiernie miło, że każdy z Państwa z tak wielkim zaangażowaniem włącza się w życie przedszkola i ma na uwadze dobro naszych dzieci!

Ależ dziś była zabawa! Wszystkie zabawki zostały już wypróbowane. Śmiech i radość ogarnęły cały ogród przedszkolny!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)