Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

18 listopada 2023

Dzień Tolerancji w przedszkolu. Dzieci wzięły udział w wielu zabawach

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartek, 16 listopada w Przedszkolu Miejskim obchodzono# Dzień Tolerancji wraz z uczestnikami i opiekunami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mroczy.

Spotkanie dotyczyło kształtowania u dzieci szacunku i postaw społecznych w stosunku do osób z niepełnosprawnościami. Przedszkolaki miały okazję brać udział w wielu zabawach związanych z pojęciem tolerancji przygotowanych przez Panią Jagodę Domżalską- nauczycielkę Przedszkola Miejskiego oraz Panią Monikę Wołowicz- instruktora terapii zajęciowej. Na zakończenie wszystkie grupy przedszkolne otrzymały od gości słodki upominek.

Materiał: Agata Schulz

aAutorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)