Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

13 listopada 2023

Dzieci świętowały Dzień Jeża. Dużo dobrej zabawy

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

W czwartek mieliśmy przyjemność odwiedzić oddział przedszkolny# Dobre Ludki w Bninie. Wraz z dziećmi świętowaliśmy Dzień Jeża. To była bardzo pracowita wizyta.

Jeże to zwierzątka dobrze znane przedszkolakom. Większość dzieci miała przyjemność widzieć je na własne oczy. Rozmowa na ich temat była bardzo ciekawa. Po jej przeprowadzeniu dzieci wzięły udział w zabawie ruchowej,  podczas której zamieniły się w bohaterów tego dnia.

Część kreatywna tym razem została podzielona na dwa zadania. Pierwszym było wykonanie jeża z odbić własnych rączek. Każda grupa wiekowa wykonała swojego. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem. Drugą pracą był jeżyk wykonany przy użyciu plastikowego kubeczka. Odrobina plasteliny i patyczki higieniczne dały dzieciom dużo dobrej zabawy.

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonce i Pani Justynie za miłe przyjęcie. Czas spędzony z Wami to zawsze ogromna przyjemność. Do zobaczenia.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ma skłonić do refleksji

21 czerwca 2024 r. rusza szósta edycja projektu na rzecz bezpieczeństwa# ruchu drogowego. Publikowana przez Policję mapa "Wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2024 " od lat spotyka się z pozytywnym odbiorem społecznym oraz dużym zainteresowaniem mediów. Ma ona ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii, do jakich dochodzi każdego dnia na polskich drogach.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)