Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Działania zgodne z duchem planu daltońskiego. Ciekawe doświadczenie

fot. powierzone

fot. powierzone

Szerzenie planu daltońskiego w środowisku lokalnym jest ciekawym #doświadczeniem zarówno dla zaproszonych gości, jak i naszych przedszkolaków.

Dzieci współpracowały z nowopoznanymi kolegami i swoimi wypracowanymi zachowaniami pokazały codzienne rozwiązania zgodne z duchem planu daltońskiego. Starsi koledzy z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie mieli okazję wykonywać zadania daltońskie, manipulować przedmiotami w kącikach rozwijających zainteresowania. Z uśmiechami na twarzach wszyscy powiedzieli sobie „do zobaczenia”!!!

Materiał: Anna Ucińska / Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
KOBIZE
500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)