Dziś mamy 7 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

28 października 2013
Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka 2:1 (1:1)

Miłe złego początki

fot. BDS

fot. BDS

W tym starciu Szubinianka miała zdobyć pierwszy komplet punktów. Grala przecież z przedostatnią drużyną w tabeli, a na boisko wrócili: Michał Machowski, Dominik Krawczyk i Radosław Bojas. # Ponadto Szubinianka nigdy w Sępólnie nie przegrała. Niestety, kiedyś musiał być ten pierwszy raz.

A zapowiadało się dobrze. Bardzo szybko na listę strzelców mógł wpisać się Marcin Wiśniewski, ale miejscowych uratowała poprzeczka. Co nie udało się najbardziej doświadczonemu piłkarzowi Szubinianki, w 16` udało się Mirosławowi Obremskimu, który w ataku zastąpił Sebastiana Żurawskiego. Mirek wykorzystał dośrodkowanie od Jakuba Cegiełki i pewnym strzałem posłał piłkę do siatki. Nie mogło zacząć się lepiej. Niestety kwadrans później, po rzucie wolnym, do wyrównania doprowadził Adam Dądela.

Wszystko co ważne w drugiej połowie działo się od 80`. Wtedy Adam Dądela trafił po raz drugi. Trener Wiesław Stepczyński postanowił zaryzykować. Zmienił ustawienie na czterech napastników. To szybko mogło zaowocować bramką. W sytuacji sam na sam z Sebastianem Żurawskim bramkarz Krajny zagrał ręka poza polem karnym. Otrzymał za to czerwoną kartkę. Niestety Marcin Wiśniewski przestrzelił wolnego. Po chwili drugą żółtą kartką ukarany został Mirosław Obremski i także musiał opuścić boisko.

Horror w końcówce nie zakończył się happy andem dla gości. Swoje okazje mieli także Michał Machowski i Radosław Bojas, ale żaden nie trafił. Szubinianie przegrali i pozostają na ostatnim miejscu w tabeli, ze skromnym punkcikiem.

Bardzo szkoda tego meczu – mówił wyraźnie przygnębiony trener Wiesław Stepczyński. Szkoda, że nie było z nami Roberta Jurka. Gdybyśmy wykorzystali stworzone sytuacje, wynik byłby inny. Teraz koncentrujemy się na tym, jak zdobyć punkty w starciu z Mienia Lipno. Ważne będzie zimowe przygotowanie zespołu do rundy rewanżowej.

Krajna Sępólno Krajeńskie - Szubinianka 2:1 (0:1)

Skład Szubinianki: Pawlak,  Woźniak, Zajdlewicz, Janicki, Krawczyk (S. Żurawski), Machowski (Staszak), Wisniewski, Wesołek, Cegiełka, Bojas, Obremski.

W sobotę, 2 listopada w Szubinie zespół Wiesława Stepczyńskiego zmierzy się z Mienia Lipno. Początek meczu o 13.00.

BDS

Oceń artykuł: 44 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    kibic, w dniu 29-10-2013 20:25:36 napisał:

    jakieś decyzje zarządu w związku z tyloma porażkami ??

    odpowiedz

    • 0 (0)

    fghjkl, w dniu 30-10-2013 07:37:51 napisał:

    Tyle porażek szkoda kasy dla nich!!!!! Niech do rundy wiosennej nie przystępują!!!!!!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
20PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Miej oko na kleszcze. Przestrzegaj podstawowych zasad

Choroby odkleszczowe to jedno z największych naturalnych zagrożeń#, które występuje w naszym klimacie.

(czytaj więcej)
0

Dziedzictwo cysterskie w Łeknie. Wyjątkowe w skali europejskiej

Międzynarodowy projekt „Cisterscapes – cysterskie krajobrazy łączące Europę” otrzymał# tytuł Znaku Dziedzictwa Europejskiego (European Heritage Label). Wśród 18 ośrodków cysterskich, które biorą udział w projekcie, jest krajobraz klasztoru łekneńsko-wągrowieckiego. Gmina i Miasto Wągrowiec, otrzymując Znak Dziedzictwa Europejskiego, dołączyły do grona 66 miejsc w Europie uhonorowanych Znakiem Dziedzictwa Europejskiego.

(czytaj więcej)
0

Miejsca otoczone czcią. Umieszczono pamiątkową talblicę

13 lat temu dzięki projektowi dofinansowanemu z# Powiatu Nakielskiego i zaangażowaniu mieszkańców Brzózek udało się przeprowadzić rewitalizację starego cmentarza ewangelickiego znajdującego się w naszej miejscowości.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenie dla owadów zapylających. Większa liczba działań kontrolnych

Pszczoła miodna oraz inne owady zapylające są niezwykle ważną #częścią ekosystemu oraz jednym z ważniejszych czynników plonotwórczych w produkcji roślinnej.

(czytaj więcej)