Dziś mamy 14 lutego 2026, sobota, imieniny obchodzą:
22-09-2024
Oceń film: 85 147
udostępnij na FB

Komentarze (2)

    • 8 (38)

    Mieszkaniec minikowa, 25-09-2024 18:31:09

    Tylko co ma ośrodek do wydawania pozwoleń na zjebane przeloty śmigłowca ja się pytam do cholery nie informując mieszkańców otyl cały dzień to guwno latało

    odpowiedz

    • 3 (7)

    Szymon Maciejewski, 27-04-2025 08:47:07

    Szubinie24 wasze formularze kontaktowe to żart. Nie odpowiadacie na wiadomości. wasze podejście do odbiorcy, to żart. Wasze podejście do promocji regionu czy czegokolwiek z nim związanego, to żart. Okradacie z własności intelektualnej pod pretekstem promocji? Bezprawnie o czym wielokrotnie zostaliście poinformowani publikujecie treści na swoim żałosnym portalikukradnac w ten sposób własność intelektualną i prezentując treść całości dzieła, bez prozumienia z autorami. Na zarzuty, prośby i groźby nie odpowiadacie. Ktoś tu w ogóle pracuje? Czy tylko przyklejacie treść artykułów z chatu gpt dla tych nieszczęsnych 13 osób, które jeszcze liczą na jakąkolwiek rzetelność ? Jeszcze czekam na kontakt

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

14 lutego - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej

14 lutego 2026 roku po raz drugi #obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej. To święto państwowe zostało uchwalone 9 stycznia 2025 roku w hołdzie żołnierzom Armii Krajowej – największej konspiracyjnej armii w podbitej przez Niemcy i Rosję Europie, armii, która jako zbrojne ramię Polskiego Państwa Podziemnego prowadziła bohaterską walkę o odzyskanie przez Rzeczpospolitą Polską suwerenności i niepodległości, a której żołnierze po II wojnie światowej byli prześladowani przez władze komunistyczne zależne od Związku Sowieckiego – czytamy w preambule ustawy.

(czytaj więcej)
0

Józef Gruss. Bohater Armii Krajowej z regionu

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy# Armii Krajowej obchodzimy 14 lutego na pamiątkę 84. rocznicy przekształcenia Związku Walki Zbrojnej w AK. Jedną z najważniejszych postaci podziemnej armii w Bydgoszczy był major Józef Gruss ps. „Stanisław”, „Józef”.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Walentynki. Swoje święto obchodzą zakochani

Dzisiaj, 14 lutego przypadają Walentynki#, zwane Dniem Zakochanych. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

(czytaj więcej)
0

Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży

83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.

(czytaj więcej)