Dziś mamy 12 lutego 2026, czwartek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2026

Zabawa walentynkowa. "Muzyka w duszy gra"

fot. TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy

fot. TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy

11 lutego 2026r w# TPD KPOR Warsztacie Terapii Zajęciowej w Mroczy odbyła się zabawa walentynkowa.

Nasze zaproszenie przyjęli uczestnicy WTZ w Paterku oraz ŚDS w Paterku i wraz ze swoimi opiekunami przybyli na wspólną imprezę.  Czas na parkiecie upłynął bardzo szybko przy utworach muzyki disco. Nie zabrakło również zabaw tanecznych oraz ścianki zdjęciowej, na której uczestnicy z ochotą pozowali do zdjęć.

Muzyka w duszy nam gra i można to było wczoraj zobaczyć. Od pierwszego utworu, aż do ostatniego sala była zapełniona, nikogo nie trzeba było namawiać do tańca, co powodowało uśmiechy na wszystkich twarzach.

Z całego serca dziękujemy uczestnikom oraz naszym gościom za przybicie i wspólnie spędzony taneczny czas.

Materiał: TPD KPOR Warsztat Terapii Zajęciowej w Mroczy

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
KOBIZE
500PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Tonery Directions
27PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Dziś tłusty czwartek. Na stołach królują pączki

Pączki z przeróżnym nadzieniem, z cukrem# pudrem lub lukrem; oponki; racuchy; faworki – trudno dziś wyobrazić sobie Tłusty Czwartek bez tych przysmaków. Skąd wzięła się ta tradycja i czy zawsze królem tego dnia był pączek?

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Chorego. Najważniejsze wsparcie

Światowy Dzień Chorego to święto #chrześcijańskie, ustanowione przez papieża Jana Pawła II (w liście do ówczesnego przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia kard. Fiorenzo Angeliniego) w dniu 13 maja 1992 roku – w 75 rocznicę objawień fatimskich.

(czytaj więcej)
0

Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Wiele zgłoszeń

11 lutego numer alarmowy #112 obchodzi swoje urodziny!

(czytaj więcej)
0

Masowa rzeź Polaków na Wołyniu. Ginęli od siekier, wideł i noży

83 lata temu Ukraińcy rozpoczęli# masową rzeź Polaków na Wołyniu.

(czytaj więcej)