Dziś mamy 6 lutego 2026, piątek, imieniny obchodzą:

06 lutego 2026

Choinka już rozebrana. Zakończył się okres świąteczny

fot. MM

fot. MM

Zakończył się okres Świąt Bożego Narodzenia#. Dziś z nakielskiego Rynku zniknęła choinka, którą zamontowano 4 grudnia.

Choinka i dekoracje na nakielskim Rynku towarzyszyły mieszkańcom przez cały okres przedświąteczny, świąteczny i poświąteczny.

Wraz ze świętem Matki Bożej Gromnicznej, które przypadało 2 lutego kończy się w Polsce okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek - kończy się tradycyjny okres Bożego Narodzenia.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Długopis Automatyczny EASY ACADEMY Czarny INTERDRUK – Wygodny i Stylowy
1,60PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Podnoszą swoją sprawność fizyczną. Żołnierze morsują

W piątek 30 stycznia# br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w ramach porannego rozruchu fizycznego zrealizowało morsowanie. Wydarzenie zorganizowane zostało na bazie jeziora Tarpno i udział w nim wzięło kilkudziesięciu żołnierzy Centrum.

(czytaj więcej)
0

Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom. Zosia i Nikodem w czołówce

Zofia i Nikodem to najpopularniejsze imiona #nadawane dzieciom w ostatnim półroczu 2025 roku. Tak wynika z najnowszego rankingu Ministerstwa Cyfryzacji. Pełne zestawienie i szczegółowe statystyki można znaleźć na portalu dane.gov.pl.

(czytaj więcej)
0

Śnieżny Księżyc rozświetli niebo. Lutowa pełnia

Dziś na niebie będziemy mogli podziwiać #drugą pełnię Księżyca w tym roku. Nasz naturalny satelita osiągnie pełną fazę późnym wieczorem, a dokładny moment maksimum zjawiska przypadnie w Polsce o godzinie 23:09. To doskonała okazja, by spojrzeć w górę i zobaczyć Srebrny Glob w całej jego okazałości.

(czytaj więcej)
0

Dwóch spichlerzy nie udało się uratować. Pomagali strażacy z Nakła i Szubina

5 lutego 1960 roku#. Wydarzenia tamtego dnia spowodowały olbrzymią stratę dla Bydgoszczy.

(czytaj więcej)