Dziś mamy 20 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

01 lipca 2024

Turniej 3 wsi. Kto został zwycięzcą rywalizacji?

fot. Urząd Miejski w Kcyni

fot. Urząd Miejski w Kcyni

KGW Noteckie Kobietki realizuje projekt w ramach# otwartego konkursu ofert nr 1/2024 SPORT, dofinansowany ze środków budżetowych gminy Kcynia. W niedzielę, 30 czerwca w Nowej Wsi Noteckiej odbyła się pierwsza jego część - rozegrany został „Turniej 3 wsi w piłce nożnej o Puchar Sołtys Nowej Wsi Noteckiej”, w którym wzorem lat ubiegłych rywalizowały drużyny z Laskownicy, Gromadna oraz gospodarze Nowa Wieś Not.

Pierwsze miejsce wywalczyło sołectwo Laskownica, drugie Nowa Wieś Not., a trzecie sołectwo Gromadno. Wybrano najlepszego bramkarza turnieju, został nim Tomasz Zawistowski, króla strzelców Tobiasz Poznański, zawodnika fair play Tomasz Tomecki oraz MVP turnieju, którym został Mikołaj Wiśniewski. Zawody sędziował Artur Frydrych, trener i prezes Klubu MLKS Orzeł Kcynia.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Najlepsi statuetki, a drużyny puchary i dyplomy, które wręczał Zastępca Burmistrza Kcyni Adam Kontowicz.

Czekały liczne atrakcje dla dzieci, pyszny poczęstunek przy gotowany przez KGW. Na wydarzeniu obecni byli strażacy z OSP JRS Kowalewko i OSP Gromadno.

Inicjatorką i pomysłodawczynią projektu jest przewodnicząca KGW, sołtys Agnieszka Kemnitz.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)