Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 listopada 2023

Trzej poszukiwani mężczyźni zatrzymani. Dziś trafią do zakładu karnego

fot. archiwum

fot. archiwum

Kolejnych trzech poszukiwanych trafiło do zakładu karnego #po tym, jak ich miejsca pobytu ustalili mundurowi z Nakła i Szubina. Każdy z nich miał na sumieniu przestępstwo z przeszłości, a do odbycia karę określoną przez sąd.

Jako pierwszy wpadł 20-latek z Szubina, którego policjanci z miejscowego  komisariatu poszukiwali realizując postanowienie sądu. Mężczyzna ma do odbycia karę za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, jakie ma na sumieniu.

Kolejnego, który za nic miał wymiar sprawiedliwości, zatrzymali "patrolowcy" z Nakła na terenie miasta. Decyzją miejscowego sądu zatrzymany 32-latek musi odbyć karę za niealimentację, a w więziennej izolacji spędzi 6 miesięcy.

Miejsce pobytu ostatniego poszukiwanego ustalili szubińscy policjanci. 34-letni mieszkaniec Gdańska był poszukiwany do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza oraz kradzieże.

Zatrzymani mężczyźni w dniu dzisiejszym zostaną doprowadzeni do zakładu karnego, gdzie odbędą kary wymierzone przez sądy.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 10 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  RAFI, w dniu 15-11-2023 20:01:01 napisał:

  Pewnie w szubinie straszydło zatrzymało jak piszą na kcynia 24 bo ktoś gdzieś coś prawdy widzi

  odpowiedz

  • 1 (1)

  ANGELA, w dniu 15-11-2023 20:32:08 napisał:

  Pewnie tak

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Renia , w dniu 15-11-2023 20:33:59 napisał:

  O Masakra co to się dzieje w tej Policji w szubinie

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Statystyki, w dniu 15-11-2023 23:24:36 napisał:

  Sami się zgłaszają Policji do odbycia a tutaj piszą że "ustalili".

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Konstrukcje stalowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)