Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Pewne zwycięstwo piłkarzy Orła. Mecz ligowy połączony ze zbiórką pieniędzy

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

W sobotę seniorzy kcyńskiego „Orła” rozegrali ostatni mecz ligowy # rundy jesiennej. Przeciwnikiem była drużyna Czarnych Nakło.

Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy dla 4-letniego Wiktora chorego na białaczkę. W akcję zaangażowali się zawodnicy oraz działacze obu klubów, a przede wszystkim kibice, którzy licznie przybyli na stadion.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, jednak to gospodarze po bramce Macieja Grześkowiaka schodzili na przerwę w lepszych nastrojach.

Po przerwie zmotywowani goście ruszyli do ataku chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, ale obrona oraz bramkarz Orła sprawowali się bez zarzutów.

Miejscowi wykorzystali wysoką grę Czarnych, przeprowadzili szybkie i sprawne akcje i do końca spotkania pokonali bramkarza gości jeszcze cztery razy.

Bramki dla Orła zdobyli: Maciej Grześkowiak x2, Oskar Frydrych, Norbert Frydrych, Patryk Pokrzywiński.

Łącznie zebrano 1015,49 zł. Środki zostaną przekazane rodzicom chłopca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Cieszymy się, że jako klub mogliśmy pomóc.

materiał: MLKS „Orzeł” Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)