Dziś mamy 22 stycznia 2020, środa, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Pewne zwycięstwo piłkarzy Orła. Mecz ligowy połączony ze zbiórką pieniędzy

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

W sobotę seniorzy kcyńskiego „Orła” rozegrali ostatni mecz ligowy # rundy jesiennej. Przeciwnikiem była drużyna Czarnych Nakło.

Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy dla 4-letniego Wiktora chorego na białaczkę. W akcję zaangażowali się zawodnicy oraz działacze obu klubów, a przede wszystkim kibice, którzy licznie przybyli na stadion.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, jednak to gospodarze po bramce Macieja Grześkowiaka schodzili na przerwę w lepszych nastrojach.

Po przerwie zmotywowani goście ruszyli do ataku chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, ale obrona oraz bramkarz Orła sprawowali się bez zarzutów.

Miejscowi wykorzystali wysoką grę Czarnych, przeprowadzili szybkie i sprawne akcje i do końca spotkania pokonali bramkarza gości jeszcze cztery razy.

Bramki dla Orła zdobyli: Maciej Grześkowiak x2, Oskar Frydrych, Norbert Frydrych, Patryk Pokrzywiński.

Łącznie zebrano 1015,49 zł. Środki zostaną przekazane rodzicom chłopca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Cieszymy się, że jako klub mogliśmy pomóc.

materiał: MLKS „Orzeł” Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)