Dziś mamy 7 czerwca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

16 maja 2020

Kolejny turniej z udziałem zawodników z powiatu nakielskiego. Sprawdź wyniki

W Bydgoszczy odbył się VI Turniej Szachowy UKW Lichess z udziałem zawodników #powiatu nakielskiego.

Grano tempem 10 minut na zawodnika w godzinach 14.00-15.30. I miejsce wywalczył student II roku administracji Jan Rosiński (LUKS Feniks Mrocza) - 51 punktów, II miejsce zajął Konrad Hilscher (I LO Szubin) - 22 punkty, a na III miejscu uplasował się Filip Biernacki (I LO Szubin) - 22 punkty. W zawodach startował także Marek Biernacki (I LO Szubin), który znalazł się na V pozycji - 12 punktów. W klasyfikacji drużynowej wyniki turnieju były następujące: I miejsce UKW Mężczyźni - 78 punktów, II miejsce I LO Szubin - 56 punktów, III miejsce UKW Kobiety - 39 punktów.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 38 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Elzab Jota E
sugerowana cena producenta: 1783,50PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Blacharstwo
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)