Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2019

Dzień Kapłana. Wręczono kwiaty oraz złożono życzenia

fot. pow.

fot. pow.

Wielki Czartek jest to dzień, w którym wspominamy ustanowienie # Eucharystii oraz sakramentu Kapłaństwa.

W ten dzień w w kościele parafialnym w Mroczy mszę św. odprawił Ksiądz Proboszcz – Wojciech Cierniak. Po mszy św. delegacje złożyły kapłanom życzenia oraz wręczyły bukiety kwiatów.

W imieniu władz samorządowych życzenia złożył Przewodniczący Rady Miejskiej – Jarosław Odrobiński.

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 108

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)