Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

Czwórmecz Lekkoatletyczny. Zespół z Barcina zdeklasował rywali

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

7 czerwca 2019 roku z okazji przypadających Dni Szubina na tartanowej bieżni # Stadionu Miejskiego w Szubinie Urząd Miejski w Szubinie oraz Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie byli organizatorami Czwórmeczu Lekko Atletycznego Dzieci.

W zawodach wzięły udział kluby: LUKS Kruszwica, BOSiR Barcin, Czapla Białe Błota oraz UKB Szubin. Zawody otworzył Radny Gminy Szubin Maciej Rejment. Zawodom przyglądał się Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu w Szubinie Marek Nowicki.

Przeprowadzono konkurencje: 60 m, 300 m, 600 m - dziewczęta, chłopcy - 1000 m, skok w dal oraz rzut piłeczką w kategoriach wiekowych rocznik 2008, 2007.

W każdej konkurencji prawo startu miała jedna dziewczynka i jeden chłopiec z każdego klubu. Pierwsza trójka w każdej konkurencji otrzymywała pamiątkowe medale, które wręczała sekretarz Aleksandra Bogusz i trenerka Sandra Pawlak z UKB Szubin.

W przeprowadzonej punktacji klubowej zwyciężył BOSiR Barcin (88 pkt) przed LUKS Kruszwica (72 pkt), Czaplą Białe Błota (63 pkt) oraz Uczniowskim Klubem Biegacza z Szubina (51 pkt).

Wszystkie kluby otrzymały z rąk Prezesa UKB Szubin Kazimierza Krzywdzińskiego pamiątkowe puchary. Oprócz organizatorów patronat prasowy oraz medialny prowadzili Tygodnik Pałuki ze Żnina, Gazeta Regionalna Powiat, Radio Nakło oraz strony internetowe Szubin24.pl i itvszubin.pl.

Wymieniamy zwycięzców poszczególnych konkurencji z danych klubów:

BOSiR Barcin: Jakub Zakopiec, Aleksander Grześkowiak, Natalia Jordanow, Olga Jankowska, Amelia Cholewińska, Nicola Moritz, Julia Marcina, Wiktor Andryciewicz oraz sztafeta dziewcząt i chłopców 4 x 200 m

LUKS Kruszwica: Adam Kowalski, Bartosz Włodarski, Alicja Zaremba, Zuzanna Skowron, Antoni Januszek, Dawid Wekwejt oraz Rafał Płatała

Czapla Białe Błota: Emil Wesołowski oraz Monda Jankowska

UKB Szubin: Mateusz Echaust, Oliwia Jechna, Anna Winkowska oraz Jakub Kalka.

materiał: Piotr Krzywdziński/re

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Mama, w dniu 14-06-2019 07:02:43 napisał:

    Brawo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Wypożyczalnia samochodów
Narożniki
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)