Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

30 maja 2019

Zerwano ścieżkę rowerową. Czy zostanie położona nowa?

fot. pow.

fot. pow.

Do naszej redakcji wpłynął głos internauty, który jest zaniepokojony # kolejnymi pracami drogowymi jakie odbywają się w Nakle.

Jadąc wczoraj ulicą Nową w Nakle zauważyłem, że pracownicy jednej z firm „ściągają” ścieżkę rowerową. Kilkakrotnie widziałem, że faktycznie była popękana w niektórych miejscach. Jestem jedynie ciekawy czy firma, która tą ścieżkę wykonała, teraz w ramach gwarancji położy nową za darmo? Mam nadzieję, że niedługo zostanie położona nowa nawierzchnia. 

materiał: Internauta

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 14 (16)

  mieszkaniec, w dniu 30-05-2019 14:47:23 napisał:

  Całą ''obwodnicę'' powinni robić od nowa...z resztą po co ścieżka rowerowa, która jest tylko na rondach ? Inne miasta mają pięknie obsadzone ronda, chodniki, u nas standardowo zielsko. I tak wygląda całe nasze Nakło wraz z parkami. Niedokończone drogi, wystające studzienki, zerwany asfalt, smród z cukrowni, zapadająca się ulica Dąbrowskiego na wysokości Żeglugi.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  Kierowca, w dniu 30-05-2019 15:02:39 napisał:

  Lepiej niech sie zajmą coraz wiekszymi dziurami na moście na drodze do Występu a nie ścieżka rowerową

  odpowiedz

  • -5 (17)

  Kamiliano, w dniu 30-05-2019 17:07:46 napisał:

  Wszystko Wszystkim przeszkadza. a głupi portal to publikuje ostro się ośmieszając. Tobie Internauto Ciekawość kiedyś zaszkodzi. Jak masz pytania to są urzędy / odpowiednie instytucje Panie ciekawskie JAJO.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Oleg, w dniu 30-05-2019 17:28:38 napisał:

  Niestety podobno będzie zaorana i posieją tam kukurydzę

  odpowiedz

  • 4 (8)

  Wesoły Romek, w dniu 30-05-2019 19:08:09 napisał:

  Mnie to też ciekawi, czy to w ramach gwarancji. Z resztą, kto wymyślił takie ścieżki rowerowe, które prowadzą przeważnie donikąd.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  kk, w dniu 30-05-2019 22:02:59 napisał:

  Na moście chodnik robili tak samo dwa razy, mini ścieżkę rowerową też dwa razy.Tak to jest jak się wybiera najtańszego wykonawcę.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Maliński, w dniu 30-05-2019 22:59:30 napisał:

  Jaki burmistrz takie drogi

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Mieszkaniec, w dniu 31-05-2019 06:50:30 napisał:

  trzeba jeszcze zatrudnić z 2 wice burmistrzów bo obecni chyba nie ogarniają tego bałaganu z drogami

  odpowiedz

  • -1 (5)

  Nakielak, w dniu 31-05-2019 23:19:31 napisał:

  A jak tam zerwany asfalt na Mickiewicza . Jeszcze z pół roku tak będzie. Żadnego harmonogramu robot, nic kompletnie nie robią i mają w .... wszystkich kierowców! Pytam kto nadzoruje ten burd... . Powinniście płacić za rozwalone zawieszenia samochodów to wtedy ci pseudo wykonawcy wzięliby się do roboty!!! Po prostu skandal.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Odchudzanie
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Rolery - mezoterapia skóry
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Deska elewacyjna
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)