Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

19 grudnia 2019

Wigilijnie w szubińskim przedszkolu. Dzieci odwiedził długo wyczekiwany gość

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

fot. Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny , radosny. Czas pełen zadumy, refleksji, #rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również 18 grudnia 2019r w Samorządowym Przedszkolu nr 3 im. W. Chotomskiej w Szubinie.

 Tego dnia dzieci przyszły odświętnie ubrane, a w salach było słychać dźwięki kolęd i pastorałek. Punktualnie o godz.9.30 wszystkie grupy przedszkolne spotkały się w jednej sali. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Lidia Zielińska, która złożyła życzenia świąteczne dzieciom, nauczycielom i pracownikom przedszkola. Następnie grupa „Wróbelki” zaprezentowała zebranym przedstawienie „Zmartwienie śnieżynek”. Dzieci pokazały swój kunszt aktorski, taneczny, wprawiając zebranych w radosny i świąteczny nastrój.

Po części artystycznej przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany gość. Dźwięki dzwonków dały sygnał, że Gwiazdor już jest w przedszkolu. Dzieci radosne i podekscytowane zapraszały gościa do swoich sal. Chętne dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, rozmawiały z Gwiazdorem. Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało prezent. Po wspólnych zabawach przedszkolaki zasiadły w swoich salach do uroczystego wigilijnego obiadu, przy pięknie wystrojonych stołach miały okazję poczuć magię nadchodzących świąt. Takie podniosłe chwile, nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych ale również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Materiał: Beata Elwertowska, Eliza Ewert, Wanda Zygmunt- Król

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Ewa M., w dniu 19-12-2019 13:02:28 napisał:

    Radzisz się to Ci wmawiają że bocian Cię przyniósł, póżniej kolejne kłamstwo że Mikołaj wyłazi przez komin lub że zając przynosi prezenty,potem każą Ci jeść ciasteczko wmawiają że to ciało Jezusa, a jak umierasz to twoim bliskim mówią że Bóg tak chciał. Całe życie jesteś oszukiwany.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Makijaż na każdą okazję
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Skup i sprzedaż części
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)