Dziś mamy 21 stycznia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

12 stycznia 2020

Wiatr w żagle. Zespół Szkół w Lubaszczu co roku przyłącza się do finału WOŚP!

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

Gramy dla dziecięcej medycyny zabiegowej - dla zapewnienia najwyższych #standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

To cel 28. już Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbywa się w niedzielę 12 stycznia 2020 r. Corocznie uczniowie, słuchacze i pracownicy Zespołu Szkół  im. Władysława Łokietka  w Lubaszczu  biorą udział w akcji. W dniach 7 -12 stycznia br. wolontariusze przeprowadzili w szkole zbiórkę. Wszyscy chętni do działania na rzecz najmłodszych wspomogli kwestę Jurka Owsiaka dorzucając cegiełkę w wysokości  893,73 zł. Dziękujemy za wsparcie, okazane serce i wspólne granie na rzecz dzieci podczas XXVIII Finału.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)