Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2018

Walentynki w przedszkolu. Nie zabrakło słodkiej niespodzianki

fot. powierzone

fot. powierzone

14.02 obchodzone jest coroczne święto zakochanych zwane potocznie Walentynkami, które jest # okazją nie tylko do wyznawania sobie uczuć , ale także do obdarowywania się upominkami.

Dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Donald" również miały okazję uczestniczyć w tych magicznych obchodach biorąc udział w zabawach tematycznych oraz pogadankach, opowiadając o własnych uczuciach względem członków rodziny, a także swoich rówieśników.

Nasi milusińscy wykonali laurkę walentynkową wyklejając i kolorując obrazek, aby móc następnie wręczyć ją bliskiej im osobie. Sporo radości przysporzyło przedszkolakom kolorowanie obrazków tematycznych np. postaci Amorka. W tym dniu dzieci otrzymały także słodkie niespodzianki ufundowane przez jedną z naszych mam w postaci słodkich żelków oraz czekoladek. Po południu cała grupa przedszkolaków śledziła miłosne perypetie Smerfów w bajce pt. ,,Smerfna walentynka”. Opowieść ta dostarczyła dzieciom sporej dawki dobrego samopoczucia. Żegnając dzisiejszy pobyt w przedszkolu nasi milusińscy pełni wrażeń z radością witali rodziców w szatni i wręczali im walentynkowe niespodzianki.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)