Dziś mamy 18 marca 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
14 lutego 2018

Walentynki w przedszkolu. Nie zabrakło słodkiej niespodzianki

fot. powierzone

fot. powierzone

14.02 obchodzone jest coroczne święto zakochanych zwane potocznie Walentynkami, które jest # okazją nie tylko do wyznawania sobie uczuć , ale także do obdarowywania się upominkami.

Dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Donald" również miały okazję uczestniczyć w tych magicznych obchodach biorąc udział w zabawach tematycznych oraz pogadankach, opowiadając o własnych uczuciach względem członków rodziny, a także swoich rówieśników.

Nasi milusińscy wykonali laurkę walentynkową wyklejając i kolorując obrazek, aby móc następnie wręczyć ją bliskiej im osobie. Sporo radości przysporzyło przedszkolakom kolorowanie obrazków tematycznych np. postaci Amorka. W tym dniu dzieci otrzymały także słodkie niespodzianki ufundowane przez jedną z naszych mam w postaci słodkich żelków oraz czekoladek. Po południu cała grupa przedszkolaków śledziła miłosne perypetie Smerfów w bajce pt. ,,Smerfna walentynka”. Opowieść ta dostarczyła dzieciom sporej dawki dobrego samopoczucia. Żegnając dzisiejszy pobyt w przedszkolu nasi milusińscy pełni wrażeń z radością witali rodziców w szatni i wręczali im walentynkowe niespodzianki.

materiał: mgr Justyna Szatlach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)