Dziś mamy 9 sierpnia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

15 marca 2020

V runda Drużynowych Mistrzostw KPZSzach. Szubiniacy zwyciężyli

fot. powierzone

fot. powierzone

Na kilka dni przed odwołaniem imprez sportowych w szubińskim I LO im. Stanisława# Wyspiańskiego odbyła się V runda Drużynowych Mistrzostw KPZSzach - IV ligi szachowej.

Po uzyskanym zwycięstwie z drużyną Rzemiosło Pozkal Inowrocław (3:2) zespół UKS Szachowej Dwójki Szubin znalazł się na prowadzeniu w rozgrywkach. Punkty dla szubinian wywalczyli: Dariusz Wargulec, Piotr Szybowicz, Paweł Kadukowski i Jerzy Białas.

Stan tabeli po V rundzie przedstawia się następująco:
I miejsce UKS Szachowa Dwójka Szubin - 8,
II miejsce OSiR Tuchola - 8,
III miejsce Rzemiosło Pozkal Inowrocław - 6,
IV miejsce - EKO Rodan Gambit Toruń - 6,
V miejsce CK Łubianka - 6,
VI miejsce UKS OPP II Toruń - 6,
VII miejsce AZS UMK II Toruń - 5,
VIII miejsce WKSz II Włocławek - 4,
IX miejsce MGLKS Grom Więcbork - 4,
X miejsce LUKS Feniks Mrocza - 3,
XI miejsce PKS Wiatrak II Bydgoszcz - 2,
XII miejsce PKS Leśny Bydgoszcz – 2.

Materiał: Piotr Szybowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)