Dziś mamy 18 lutego 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

26 stycznia 2020

Unieważniono przetarg na prace przy ruinach zamku. Oferty były zbyt wysokie

fot. arch.

fot. arch.

Nie udało się wyłonić wykonawcy w przetargu na wykonanie prac konserwatorskich i# budowlanych przy ruinach zamku w Szubinie. Oferty były zbyt wysokie w porównaniu z możliwościami finansowymi gminy Szubin.

O pracach, które mają zostać wykonane pisaliśmy tutaj. Do 23 stycznia trwał przetarg. Tego dnia otwarto oferty. Jak się okazało wszystkie były zbyt wysokie, by rozstrzygnąć przetarg. Gmina Szubin zamierza przeznaczyć na realizację zadania 1 mln 480 tys. zł, a firmy ubiegające się o wykonanie tej inwestycji oczekiwały 1 mln 602 tys. zł, 1 mln 670 tys. zł i 2 mln 241 tys. zł. Gmina Szubin nie ma jednak obecnie możliwości zwiększenia środków finansowych na to zadanie, więc pozostało tylko unieważnić przetarg. W związku z tym w niedługim czasie ogłoszony zostanie kolejny.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  Zwyczajny, w dniu 26-01-2020 17:18:13 napisał:

  Kryterium CENA i potem efekty są dziadowskiego wykonania no ale za mała kasę zrobiliśmy... to że trzeba poprawiać i remontować za chwilę nie ma znaczenia. PREMIA by się należała! a co Tanio!

  odpowiedz

  • 0 (14)

  Szubiniak, w dniu 26-01-2020 20:25:58 napisał:

  No i dobrze się stało. Czy my nie mamy innych wydatków tylko ratować szczątki jakiejś ruiny. Jezdnie, chodniki, oświetlenie itp oto priorytet Pozdro.

  odpowiedz

  • -1 (13)

  po co?, w dniu 26-01-2020 22:41:52 napisał:

  Po co te ruiny komuś potrzebne? szkoda na to kasy. Pięknie wyglądają ruiny w podżninskiej Wenecji. Ale to tutaj wyburzyć, żeby nie straszyło!

  odpowiedz

  • -3 (7)

  Ewa, w dniu 27-01-2020 11:13:13 napisał:

  Zburzyć to do końca, zasiać trawę,a za pieniądze kupić karetki pogotowia dla szpitala, proste.

  odpowiedz

  • -2 (2)

  se mła, w dniu 27-01-2020 13:42:51 napisał:

  Akurat dobrze, że nikt się głupio nie podjął czegoś na co i tak kasy jest za mało, a potem by były pretensje, że niedorobione

  odpowiedz

  • 0 (4)

  Lester, w dniu 27-01-2020 19:20:02 napisał:

  Przywrócić nocną i świąteczną opiekę w szpitalu ! To jest problem a nie jakies ruiny ...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Budowa hal
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Mikrodermabrazja
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)