Dziś mamy 16 listopada 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2019

Turnieje Piłkarskie GLZS CUP 2019. Na boisku panowała sportowa atmosfera

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W miniony weekend odbyły się turnieje piłkarskie z udziałem zaproszonych drużyn # młodzieżowych i seniorskich.

Najpierw w rozgrywkach zmierzyły się zespoły orlika: GLZS SADKI, SKRA PATEREK, KRAJNA WYRZYSK oraz TĘCZA ŁOBŻENICA. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Na boisku panowała sportowa rywalizacja, a przede wszystkim dobra zabawa.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. Skra Paterek
2. Krajna Wyrzysk
3. Tęcza Łobżenica
4. GLZS SADKI

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kuba Gregor z Krajny Wyrzysk, a najmłodszym zawodnikiem Kacper Lewandowski z GLZS SADKI.

Następnie zmagania piłkarskie rozpoczęły drużyny seniorskie. Wśród zaproszonych drużyn były: STELLA BIAŁOŚLIWIE, KORONA Dębno oraz SKRA PATEREK. W rozegranych spotkaniach nie zabrakło sportowej rywalizacji i walki o każdą piłkę. Drużyny grały systemem pucharowym 2 x 25 minut.

Podsumowanie seniorskich zmagań przedstawia się następująco:
1. SKRA PATEREK
2. STELLA BIAŁOŚLIWIE
3. GLZS SADKI
4. KORONA Dębno

Najlepszym bramkarzem został Tobiasz Nowicki ze SKRY Paterek, natomiast najlepszym strzelcem Przemysław Nadobny zawodnik GLZS SADKI.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, młodzi piłkarze dodatkowo otrzymali medale. Zawodnicy na koniec rozgrywek otrzymali ciepły posiłek. Wszyscy dobrze się bawili w sportowej atmosferze.

materiał: GZLS Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zabiegi dla panów
Usługi transportowe
Meble łazienkowe
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)