Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

To już 18 lat! Świętowanie w mroteckim WTZ

fot. MM

fot. MM

1 grudnia o godz. 9:30 w kościele pw. św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP #w Mroczy odbyła się dziękczynna msza święta poświęcona osiemnastoletniej działalności miejscowego Warsztatu Terapii Zajęciowej. Po zakończeniu nabożeństwa, dalsza część uroczystości przeniosła się do siedziby jednostki przy ul. Plac Wolności.

Przybyli goście w osobach dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle Marka Durałka, starosty nakielskiego Tadeusza Sobola, mroteckiego radnego Andrzeja Brzóski, nauczyciela szkoły w Kosowie Jarosława Odrobińskiego oraz uczestnicy warsztatów zostali powitani przez kierownika WTZ Mrocza Zofię Woźniak.

Tego dnia nie zabrakło najserdeczniejszych życzeń z okazji 18-lecia działalności WTZ – a tym samym uzyskania „pełnoletności”, jak i również wspólnego odśpiewania „Sto lat” oraz urodzinowego tortu. Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, przyszedł czas na słodki poczęstunek.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Budowa hal
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)