Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

To był prawdziwie magiczny tydzień. "Niezwykle wzruszający gest"

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

fot. NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Mijający tydzień w NSP Stowarzyszenia# „Żakus” w Anielinach był iście magiczny! Andrzejkowe wróżby, kino sferyczne ale i kiermasz charytatywny, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na leczenie Mikołaja.

Dziękujemy serdecznie mamom przedszkolaków za wszystkie wypieki i zaangażowanie w akcje! To niezwykle wzruszający gest oraz dobry przykład dla naszych uczniów! To ważne aby umieć się dzielić z innymi! I liczą się nie tylko pieniądze! Liczy się również zaangażowanie i zwykle serdeczne słowo wsparcia! Dziś zebrany worek pieniędzy przekazaliśmy tacie Mikołaja!

Znów pokazaliśmy jak ogromną siłę mamy pracując razem na wspólny sukces!

Materiał: Hanna Domalewska / NSP Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)