Dziś mamy 17 czerwca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 maja 2019

Taneczna sobota seniorów. Uczestnikom dopisywał humor

fot. J. Dulka

fot. J. Dulka

W minioną sobotę Klub Seniora „Cystersi” z Łekna zorganizował # zabawę taneczną. W imprezie brało udział 140 osób.

Wszystkich zebranych gości powitała przewodnicząca klubu Urszula Pawlak oraz życzyła udanej zabawy. W uroczystości brały udział seniorzy z kilku innych klubów w tym: z Mieściska, Niemczyna, Damasławka, Rogowa oraz z Szubina.

Seniorzy przy świetnej muzyce bawili się do późnych godzin wieczornych.

materiał: J. Dulka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)