Dziś mamy 22 sierpnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

22 kwietnia 2019

Śniadanie Wielkanocne. Dzieci złożyły sobie życzenia i podzieliły się jajkiem

fot.pow

fot.pow

17 kwiecień w nakielskim przedszkolu Słoneczko, był dniem bardzo uroczystym i wesołym.

Już od rana przedszkole wypełniały zapachy wielkanocnych przysmaków, na które dzieci z grup Biedronki i Promyczki niecierpliwie czekały. Podczas śniadania wszyscy  złożyli sobie życzenia, następnie tradycyjnie podzielili się jajem. Po śniadaniu na dzieci czekała przemiła niespodzianka. Na placu zabaw Zajączek zostawił dla nich prezenty, które dzieci musiały odnaleźć w różnych zakamarkach placu. Każdy przedszkolak odszukał dla siebie prezent, który z i wielką radością  rozpakował.  Po świętowaniu, dzieci z grupy Biedronki wraz z paniami udały się na nakielski rynek, by zobaczyć wielkanocne dekoracje, które upiększają to miejsce.

materiał: Anna Jeruzal

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)