Dziś mamy 22 maja 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
08 maja 2018

Rodzinny konkurs ekologiczny rozstrzygnięty. Kreatywność uczestników robi wrażenie

fot. pow.

fot. pow.

W Przedszkolu nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią rozstrzygnięto gminny rodzinny # konkurs ekologiczny pn.: "Zrób coś EKO ciekawego z niczego - elementy ruchu drogowego”.. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności dzieci i ich rodziców.

Uczestnicy konkursu udowodnili, że z odpadów można stworzyć coś ciekawego. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace konkursowe.

Poniżej podajemy wyniki konkursu:

1. Ksawery Białecki (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie, Zuzanna Otto (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie
2. Lena Redecka (6 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Weronika Andrysiak (6 lat) - Szkoła Podstawowa nr 2 w Nakle nad Notecią 
3. Hubert Jaskólski (6 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią, Michał Rotkiewicz (4 lata) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią

WYRÓŻNIENIA: Natalia Kwapich (6 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią, Paulina Hubiasz (5 lat) - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Maja Pogoda (5 lat) - Przedszkole nr 1 "Tęczowe Wzgórze" w Nakle nad Notecią

Dziękujemy Burmistrzowi Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, panu Sławomirowi Napierale za przekazane wsparcie finansowe.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)