Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 kwietnia 2019

Przedszkolaki poznają zawody. "Tęczowe Wzgórze" odwiedziła fizjoterapeutka

fot. Marta Podemska

fot. Marta Podemska

Przedszkolaki z "Tęczowego Wzgórza poznają # zawody. W czwartek, 4 kwietnia 2019 r. w przedszkolu gościła pani Natalia Belczyńska, mama Mai.

Pani Natalia, z wykształcenia fizjoterapeutka, zapoznała dzieci ze sprzętem niezbędnym fizjoterapeucie. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć podoskop, służący do badania stopek. Chętne dzieci mogły sprawdzić, jak działa to urządzenie.

Przedszkolaki przekonały się też, jak trudne jest poruszanie się na dziecięcym wózku inwalidzkim, zwłaszcza gdy na drodze znajdą się przeszkody. Pani Natalia zademonstrowała też dziecięce kule oraz m.in. peruki, które służą osobom chorym na nowotwór.

Pani Natalio, serdecznie dziękujemy za przekazanie cennych informacji oraz zaprezentowany dzieciom sprzęt.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)