Dziś mamy 20 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

10 lipca 2024

Pożar w kuchni. W działaniach uczestniczyło 5 zastępów straży pożarnej

fot. archiwum

fot. archiwum

We wtorek, 9 lipca w jednym mieszkań przy ulicy #Żeromskiego w Kcyni doszło do pożaru.

Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze kilka minut po godz. 14.00. W działaniach brało udział pięć zastępów: JRG Szubin (3 zastępy) oraz dwa zastępy OSP Kcynia.

- Po przybyciu na miejsce zastano pożar szafki kuchennej. Wszyscy mieszkańcy opuścili budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej - poinformował st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle.

Podano jeden prąd wody i odłączono źródło prądu elektrycznego. - Strażacy użyli także kamery termowizyjnej i detektora wielogazowego. Wykluczono zagrożenie - przekazał st. kpt. Walkowiak.

Przypuszczalną przyczyną pożaru był problem z wadliwym urządzeniem. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia przedłużacza elektrycznego.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (14)

  O Boże-na, w dniu 10-07-2024 16:40:00 napisał:

  5 zastępów do przedłużacza.Przecież tego by nawet St.Bareja nie wymyślił.O Boże-na kogo wy tam sadzacie na tym stanowisku dowodzenia.Litości Czy w tych Jrg są jednostki myślące,czy zostali sami fizyczni.Ile taka bezmyślność kosztuje podatników.

  odpowiedz

  • 2 (10)

  Xxx, w dniu 10-07-2024 18:41:55 napisał:

  A czy ty masz pojęcie jak brzmiało zgłoszenie z CPR??? Że piszesz takie bzdury zgłoszenie brzmiało pożar budynku mieszkalnego a nie żaden przedłużacz dlatego dyspozytor wysłał tyle zastępów!!! Najłatwiej pisać głupoty jak się nie ma pojęcia

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Codzienna syrena , w dniu 10-07-2024 19:18:48 napisał:

  Do patelni w Wyrzysku pojechało tylko 6 zastępów.

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Miś, w dniu 10-07-2024 20:06:33 napisał:

  Tu chyba chodzi o kilometrówki i statystyki wyjazdów.Bo inaczej ciężko normalnemu człowiekowi ogarnąć te ich wyjazdy stadami.Powinni płacić ze swoich uposażeń,to szybko by wypracowali "modus operandi" i nauczyli się właściwie zarządzać siłami i środkami.To prawda,że każde"wezwanie" stawia na nogi wszystkich.Garną się do wyjazdu jak ćma do światła.Widać ,że organizacja pracy leży na łopatkach.Do przedłużacza 5 zastępów,do patelni 6,do sadzy w kominie 3,do zadymionej piwnicy 4.Ewidentnie ktoś powinien się temu bajzlowi przyjrzeć.Kiedyś jechała jedna załoga-oceniała stan na miejscu i decydowano o dalszych siłach i środkach.Więc dlatego twierdzę,że chodzi o statystyki.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (0)

  Mieszkaniec , w dniu 10-07-2024 22:36:09 napisał:

  Od 10 lat jeżdżę do córki za granicę do 3 milionowego miasta za każdym razem ok.miesiaca i ani razu powtarzam zero nie słyszałem syreny strażackiej. W grajdolku Nakło słyszę codziennie a nawet kilka razy dziennie. Czy ktoś to pojmuje?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Sherlock Holmes , w dniu 10-07-2024 23:17:56 napisał:

  Czyli dochodzi kolejny ważny element tej układanki który tłumaczy te liczne i częste eskapady. Ktoś tam jest piromanem.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Jas fasola , w dniu 11-07-2024 08:45:08 napisał:

  Jak spółka cukrowa ma specjalistkę manager service / czytaj po polsku rzecznik prasowy/ to straż pożarna napewno też ma taką. Co ona na to ???

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Maniu , w dniu 11-07-2024 09:12:51 napisał:

  5 zastępów a pożar znowuż ugasił strażak arturek Oj jaki on jest dzielny niech kcynia postawi mu pomnik że ma takiego bohatera (skończony debil)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Korzystanie ze środowiska
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rejestracja BDO
500PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Budowa hal
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)