Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Poszukiwany 24-latek zatrzymany. Był skazany za udział w bójce

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Szubińscy patrolowcy zatrzymali #24-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymany jeszcze dziś trafi do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Mieszkaniec Szubina winien przebywać w zakładzie karnym za udział w bójce, za co szubiński sąd skazał go na karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Ponieważ 24-latek sam nie stawił się do zakładu karnego, poszukiwania za nim wszczęli mundurowi.

Te zakończyły się wczoraj (29.11.23), po tym, jak funkcjonariusze z miejscowego komisariatu ustalili, że mężczyzna przebywa prawdopodobnie w jednym z mieszkań na terenie miasta. Informacje te szybko sprawdzono, a namierzonego w lokalu 24-latka wylegitymowano. Sprawdzenie jego personaliów w policyjnej bazie potwierdziło fakt wszczętych za nim poszukiwań.

Mieszkaniec Szubina został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, skąd dzisiaj (30.11.23) zostanie dowieziony do zakładu karnego. Tam odbędzie karę pozbawienia wolności wyznaczoną przez sąd.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Oceń artykuł: 15 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  I po co Ci to było , w dniu 01-12-2023 10:06:05 napisał:

  Potulice City wita

  odpowiedz

  • 1 (3)

  , w dniu 01-12-2023 19:37:37 napisał:

  Haha, poszukiwany chyba w dupie . Szubińska policja tak pisze że poszukiwany gdzie go codziennie mijali i do tego wiedzieli gdzie mieszkał. Dodawać sobie zawsze będą . A co do komentarza pierwszego to jak nikt nie wie o co poszło to niech lepiej nie pisze buraku!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Bardzo dobrze, krótko z nim, w dniu 03-12-2023 00:30:49 napisał:

  Czy to ktos z ekipy Rynkowej? Hahhahahhahaha. Ciesze sie, ze istnieje sprawiedliwosc, i szanowny Pan odpowie za swoj czyn.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  , w dniu 04-12-2023 11:47:17 napisał:

  Ludzie nie wiecie jaka prawda jest a pierdolicie głupoty, ludzie ogarnijcie się. Czy to ważne czy z rynku czy nie . Pierdolicie głupoty jak była potrzeba lataliscie do niego jak takie małe owczarki teraz jest tam gdzie nie trzeba hura bura robicie patologie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)