Dziś mamy 20 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

10 lipca 2024

Podwyżki opłat za wodę i ścieki. Jakie stawki będą obowiązywały?

fot. freepik

fot. freepik

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji #Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 17 lipca 2024 roku wchodzą w życie nowe taryfy za wodę i ścieki.

Taryfy zostały zatwierdzone Decyzją nr D.RZT.70.14.2024 z dnia 18 czerwca 2024 r. przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z siedzibą w Bydgoszczy. Zgodnie z art. 24f ust. 1 ustawy z dnia 7 czerwca 2001 rok o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U z 2024 r. poz. 757) wchodzą  one  w życie po upływie 7 dni od dnia ogłoszenia przez organ regulacyjny.

PGW Wody Polskie ogłosiły zatwierdzoną taryfę na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w dniu 9 lipca 2024 roku. W związku z powyższym  taryfy wchodzą w życie od 17 lipca 2024 roku. Taryfy zatwierdzone zostały na okres 3 lat.

Szczegóły w załączonym pliku.

Materiał: Joanna Zaworska / Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 21
Pliki do pobrania
Komunikat_taryfy.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)