Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

26 lipca 2018

Na obozie w Sierakowie. Pobyt obfitował nie tylko w treningi

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

W dniach 6 – 19 lipca 2018 roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina przebywali #na obozie sportowym w Sierakowie, aby przygotować się do Mistrzostw Wojewódzkich i Międzywojewódzkich i Mistrzostw Polski Młodzików oraz do drugiej części sezonu 2018 roku.

 Podczas pobytu na obozie każdy dzień zawodnicy rozpoczynali rano rozruchem, później treningiem przedpołudniowym i popołudniowym prowadzonym przez trenerów Mirelę Baczyńską, Sandrę Pawlak i Marka Wochne. Trenerzy zwracali głównie uwagę podczas treningów na wytrzymałość oraz technikę biegów i pokonywania płotków. Pobyt na obozie nie składał się wyłącznie z treningów, był czas na korzystanie z gier w tenisa stołowego i ziemnego i korzystali z rowerów wodnych, odpoczywali na plaży, grali w gry zespołowe, korzystali z dyskoteki z nauką tańca. Był czas na chrzest nowych zawodników wstępujących w barwy klubu.

Zawodnicy dziękują paniom Alinie i Maryjce za ufundowanie pysznych lodów. Obóz został częściowo z finansowany przez Urząd Miejski w Szubinie. Na zakończenie obozu odbyły się sprawdziany oraz Bieg Coopera, podczas którego nie jedni zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe, a głownie przekroczyli granice 3000 m.

materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Nowoczesny styl
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Czytniki kodów kreskowych
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)