Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2020

Mroteccy seniorzy wypoczywali nad Bałtykiem. Pogoda dopisała

fot. pow.

fot. pow.

Od 22 do 26 czerwca 2020 r. 60 osobowa grupa seniorów z Klubu Seniora w Mroczy wypoczywała nad morzem.

Tradycją klubu jest, że seniorzy każdego roku witają lato nad Bałtykiem. Tegoroczny wyjazd stał pod wielkim znakiem zapytania ze wzgl. na pandemię Mimo to, udało się zorganizować 5 dniowy pobyt w Mielnie – Unieściu.

Piękna pogoda, wygodny, położony blisko morza hotel, smaczne, obfite posiłki ( szczególnie ciepłe bułeczki na śniadanie,) dobre towarzystwo sprawiły, że seniorzy bawili się wyśmienicie.

Podczas pobytu nad morzem uczestniczyli w spotkaniach towarzyskich przy muzyce i wspólnym śpiewie, a że to noc świętojańska nie obyło się bez wianków, życzeń dla solenizantów i wspólnej wyprawy nad morze.
Dla uczestników przygotowano różne atrakcje m.in. rejs po jeziorze Jamno. Każdy kto miał ochotę do tańca mógł się zabawić na wieczorku tanecznym, chętnych nie brakowało.

Seniorom sprzyjała piękna pogoda, korzystali z kąpieli słonecznych, a co odważniejsi z kąpieli morskich. Niektórzy wybierali aktywny wypoczynek, na rowerach zwiedzali okolicę. Wieczorem zaś spacerowali brzegiem morza, by podziwiać zachód słońca.

Zrelaksowani, wypoczęci, w dobrych humorach, pełni wrażeń seniorzy wrócili do domów.

Materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)