Dziś mamy 7 czerwca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

04 listopada 2019

Mistrzostwa Gminy Kcynia w piłce ręcznej. Zagrały roczniki 2005 i 2006

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Zawody zostały rozegrane w ramach kalendarz Szkolnego Związku Sportowego w # Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni w hali sportowej ul. Wyrzyska 12 w dniu 10.10.2019 r. od godz. 9.00.

W zawodach wzięły udział drużyny chłopców  reprezentujące Szkołę Podstawową im. Jana Czochralskiego w Kcyni, Szkołę Podstawową w Mycielewie, Szkołę Podstawową im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

Grano systemem gry „każdy z każdym”.

Wyniki  meczów:
- SP Mycielewo 5: 8 SP Dziewierzewo
- SP Kcynia 12:7 SP Mycielewo   
- SP Dziewierzewo 8:9 SP Kcynia

Klasyfikacja Końcowa:

Różnica bramek/Pkt.                                                                                                                     
I Miejsce: SP Kcynia 21:15/6
II Miejsce: SP Dziewierzewo 16:14/3
III Miejsce: SP Mycielewo 12:20/0

Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III wręczono puchary oraz dyplomy i przekazano gratulacje. 

Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panią Ewelinę Ziuziakowską z SP w Kcyni i Panaów Andrzeja Kulczyńskiego z SP w Mycielewie, Marka Sobczaka z SP w Dziewierzewie.

Zawody sędziował: Pan Andrzej Kulczyński i Pan Marek Sobczak. Organizatorem Mistrzostw była Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni i Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)