Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

04 listopada 2019

Mistrzostwa Gminy Kcynia w piłce ręcznej. Zagrały roczniki 2005 i 2006

fot. Ryszard Hanioszyn

fot. Ryszard Hanioszyn

Zawody zostały rozegrane w ramach kalendarz Szkolnego Związku Sportowego w # Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni w hali sportowej ul. Wyrzyska 12 w dniu 10.10.2019 r. od godz. 9.00.

W zawodach wzięły udział drużyny chłopców  reprezentujące Szkołę Podstawową im. Jana Czochralskiego w Kcyni, Szkołę Podstawową w Mycielewie, Szkołę Podstawową im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

Grano systemem gry „każdy z każdym”.

Wyniki  meczów:
- SP Mycielewo 5: 8 SP Dziewierzewo
- SP Kcynia 12:7 SP Mycielewo   
- SP Dziewierzewo 8:9 SP Kcynia

Klasyfikacja Końcowa:

Różnica bramek/Pkt.                                                                                                                     
I Miejsce: SP Kcynia 21:15/6
II Miejsce: SP Dziewierzewo 16:14/3
III Miejsce: SP Mycielewo 12:20/0

Drużynom za zajęte miejsca w zawodach I, II i III wręczono puchary oraz dyplomy i przekazano gratulacje. 

Drużyny zostały przygotowane i poprowadzone na zawodach przez nauczycieli: Panią Ewelinę Ziuziakowską z SP w Kcyni i Panaów Andrzeja Kulczyńskiego z SP w Mycielewie, Marka Sobczaka z SP w Dziewierzewie.

Zawody sędziował: Pan Andrzej Kulczyński i Pan Marek Sobczak. Organizatorem Mistrzostw była Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni i Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)