Dziś mamy 5 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2019

Letni Turniej Brydża w Szubinie. Memoriał Andrzeja Klawittera

fot. SzDK

fot. SzDK

W niedzielę 11 sierpnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się# 66. Turniej par w brydżu sportowym na zapis maksymalny, „Memoriał Andrzeja Klawittera”.

Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego. Wzięło w nim udział 26 par z Rogowa, Bydgoszczy, Aleksandrowa Kujawskiego, Torunia, Więcborka, Piły i Szubina.

Turniej wygrała para z Rogowa Bogusz Nalazek, Robert Górny (Forta Rogowo) z wynikiem 64.63. Druga najlepsza para uzyskała wynik 63.00 Leszek Hajne (BTG Bydgoszcz), Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski). Wynik 61.79 pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca parze Bartłomiej Kamelski (Hurtownia Sportowa PAAK), Dominik Kaszowski (Jantar Toruń).

Po zakończeniu Turnieju dyrektor Szubińskiego Domu Kultury Alina Gordon i przewodniczący sekcji brydża działającej przy SzDK Konrad Grempka wręczyli nagrody zwycięzcom. Kolejny Turniej odbędzie się 17 listopada 2019 r.

Materiał: SzDK

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)