Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2019

Letni Turniej Brydża w Szubinie. Memoriał Andrzeja Klawittera

fot. SzDK

fot. SzDK

W niedzielę 11 sierpnia w Szubińskim Domu Kultury odbył się# 66. Turniej par w brydżu sportowym na zapis maksymalny, „Memoriał Andrzeja Klawittera”.

Turniej zaliczony został do Grand Prix województwa kujawsko-pomorskiego. Wzięło w nim udział 26 par z Rogowa, Bydgoszczy, Aleksandrowa Kujawskiego, Torunia, Więcborka, Piły i Szubina.

Turniej wygrała para z Rogowa Bogusz Nalazek, Robert Górny (Forta Rogowo) z wynikiem 64.63. Druga najlepsza para uzyskała wynik 63.00 Leszek Hajne (BTG Bydgoszcz), Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski). Wynik 61.79 pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca parze Bartłomiej Kamelski (Hurtownia Sportowa PAAK), Dominik Kaszowski (Jantar Toruń).

Po zakończeniu Turnieju dyrektor Szubińskiego Domu Kultury Alina Gordon i przewodniczący sekcji brydża działającej przy SzDK Konrad Grempka wręczyli nagrody zwycięzcom. Kolejny Turniej odbędzie się 17 listopada 2019 r.

Materiał: SzDK

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)