Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Kujawsko-Pomorska Liga Halowa PIOTAK. Świetna postawa chłopców

Fot. www.sfjuniornaklo.pl

Fot. www.sfjuniornaklo.pl

W Kujawsko-Pomorskiej Lidze Halowej gra również nasza drużyna Orlika (2008-2009).

Nasi zawodnicy w pierwszej kolejce spisali się bardzo dobrze. Cała liga to cykl 4 turniejów, w której gra 16 zespołów. Najlepsza szóstka rozegra turniej finałowy. W pierwszej rundzie wygrywamy z Wdą Świecie 9:1, z Olimpią Wtelno 5:0. Ostatni mecz gramy z Victorią Niemcz i po bardzo dobrym i wyrównanym pojedynku przegrywamy 2:3. Świetna postawa naszych zawodników pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jesteśmy z nich dumni.

 Materiał: Łukasz Bzdawka

 Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)