Dziś mamy 20 lutego 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2020

Kujawsko-Pomorska Liga Halowa. SF Junior wygrało wszystkie mecze

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

fot. Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

W miniony weekend kolejne mecze w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze rozegrały # zespoły SF Junior Nakło.

Ekipa z rocznika 2011/2012 wygrywa wszystkie swoje mecze. Ten fakt nas bardzo cieszy, a radość jest podwójna bo grały ze sobą zespoły z pierwszych 3 miejsc.

A więc zadanie nie było łatwe. Na szczęście dobra gra pozwoliła na piękne zwycięstwa, a mecze były super widowiskiem. 

SF Junior – Gryf Sicienko1:0
SF Junior – Polonia Bydgoszcz 4:2
SF Junior – Wisełka Solec Kujawski 6:1

Tym sposobem wskakujemy na pierwsze miejsce!

Skład: Michał Tomaszewski, Maks Lewa, Oliwier Dębecki, Antek Zygmunt, Adam Bednarek, Kinga Cebula, Filip Rozpłoch, Kacper Pyra, Nikodem Jopek, Trener Łukasz Bzdawka.

Swoje mecze zagrała również nasza drużyna z rocznika 2007. Chłopacy również pokazali się z dobrej strony. Nie wszystkie mecze udało się wygrać, ale jesteśmy zadowoleni z postawy naszych Młodzików.

SF Junior - Gryf Sicienko 1:1
SF Junior – Olimpia Wtelno 2:0
SF Junior – Kamionka Kamień Krajeński 1:4

Skład: Adam Tylewicz, Igor Gniot, Jakub Lipkowski, Sebastian Marasz, Filip Nowak, Norbert Polcyn, Euzebiusz Mroczkowski, Jakub Falender, Kacper Murek, Trener Michał Jurek.

Kolejny piłkarski weekend za nami. Przed nami tydzień treningów i następny weekend z meczami.

Do zobaczenia!!!

materiał: Mariusz Tamas/SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)