Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

I Dworskie Przełaje. Sukces zawodników z Kcyni

fot. Kijkowa Kcynia

fot. Kijkowa Kcynia

Kijkowa Kcynia brała udział w wyjątkowych zawodach w Sielcu. Na Dworskich Przełajach można # było biec na 5 i 10 km oraz wystartować w marszu Nordic Walking na 5km.

Drużyna stanęła do rywalizacji z innymi patyczakami. Nie było klasyfikacji wiekowej jedynie OPEN. Z każdego biegu zostało wyróżnionych 10 najlepszych zawodników.

W zawodach wzięli udział: Krzysztof Polowiec, Alina Polowiec, Hanna Komorowska oraz Alicja Kaniewska.

Wyróżnienie z kcyńskiej drużyny otrzymała Alina Polowiec. Zawodniczka zdobyła 10 miejsce w klasyfikacji OPEN oraz była 5 wśród KOBIET. 3 miejsce w OPEN, a tym samym „pudło” zdobyła Alicja Kaniewska

Zawody odbywały się w niesamowitej dworskiej atmosferze. Po zawodach można było zwiedzić Dwór oraz usiąść pod lipą.

materiał: Kijkowa Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)