Dziś mamy 8 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2019

I Dworskie Przełaje. Sukces zawodników z Kcyni

fot. Kijkowa Kcynia

fot. Kijkowa Kcynia

Kijkowa Kcynia brała udział w wyjątkowych zawodach w Sielcu. Na Dworskich Przełajach można # było biec na 5 i 10 km oraz wystartować w marszu Nordic Walking na 5km.

Drużyna stanęła do rywalizacji z innymi patyczakami. Nie było klasyfikacji wiekowej jedynie OPEN. Z każdego biegu zostało wyróżnionych 10 najlepszych zawodników.

W zawodach wzięli udział: Krzysztof Polowiec, Alina Polowiec, Hanna Komorowska oraz Alicja Kaniewska.

Wyróżnienie z kcyńskiej drużyny otrzymała Alina Polowiec. Zawodniczka zdobyła 10 miejsce w klasyfikacji OPEN oraz była 5 wśród KOBIET. 3 miejsce w OPEN, a tym samym „pudło” zdobyła Alicja Kaniewska

Zawody odbywały się w niesamowitej dworskiej atmosferze. Po zawodach można było zwiedzić Dwór oraz usiąść pod lipą.

materiał: Kijkowa Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)