Dziś mamy 20 sierpnia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Grand Prix Kcyni. Walczono o Puchar Burmistrza

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5 maja 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego # w Kcyni rozegrano VIII ostatni z cyklu Turniejów Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym i podsumowano Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Kcyni.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego grano od 28 października 2018 r. w kategoriach Junior i Senior. Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym zostały przeprowadzona w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni. W Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wzięło udział łącznie 36 zawodników. Grano systemem rosyjskim i „każdy z każdym” do trzech wygranych setów każdy mecz.

Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Junior:
I miejsce Filip Satypka - 470 pkt.
II miejsce Mateusz Kemnitz - 440 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska – 360 pkt.
Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Senior:
I miejsce Grzegorz Kowalski - 417 pkt.
II miejsce Adrian Dziejak - 415 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska - 410 pkt.

Na podsumowaniu zawodów drużynom i zawodnikom, w poszczególnych kategoriach klasyfikacji zawodów Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga złożył gratulacje i wręczył za zajęte miejsca Puchary Burmistrza Kcyni i nagrody rzeczowe za zajęte miejsce I, II do III w Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego. Zawodnikowi kategorii Senior - weteran Panu Edmundowi Tyckun i zawodniczce kategorii Junior Julii Kowalskiej najmłodszej zawodnicze Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wręczono pamiątkowe statuetki.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym sędziował sędzia główny Pan Marek Sobczak. Organizatorem Ligi był Burmistrz Kcyni. W ramach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym rozegrano VIII turniejów z czego do klasyfikacji końcowej liczyło się pięć najlepszych wyników osiągniętych w zawodach.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)