Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 maja 2019

Grand Prix Kcyni. Walczono o Puchar Burmistrza

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5 maja 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego # w Kcyni rozegrano VIII ostatni z cyklu Turniejów Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym i podsumowano Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Kcyni.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego grano od 28 października 2018 r. w kategoriach Junior i Senior. Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym zostały przeprowadzona w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni i sali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni. W Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wzięło udział łącznie 36 zawodników. Grano systemem rosyjskim i „każdy z każdym” do trzech wygranych setów każdy mecz.

Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Junior:
I miejsce Filip Satypka - 470 pkt.
II miejsce Mateusz Kemnitz - 440 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska – 360 pkt.
Wyniki rywalizacji w ramach kategorii Senior:
I miejsce Grzegorz Kowalski - 417 pkt.
II miejsce Adrian Dziejak - 415 pkt.
III miejsce Wiktoria Kowalska - 410 pkt.

Na podsumowaniu zawodów drużynom i zawodnikom, w poszczególnych kategoriach klasyfikacji zawodów Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga złożył gratulacje i wręczył za zajęte miejsca Puchary Burmistrza Kcyni i nagrody rzeczowe za zajęte miejsce I, II do III w Turniejach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisa Stołowego. Zawodnikowi kategorii Senior - weteran Panu Edmundowi Tyckun i zawodniczce kategorii Junior Julii Kowalskiej najmłodszej zawodnicze Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym wręczono pamiątkowe statuetki.

Turnieje Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym sędziował sędzia główny Pan Marek Sobczak. Organizatorem Ligi był Burmistrz Kcyni. W ramach Grand Prix Kcyni 2018/2019 w Tenisie Stołowym rozegrano VIII turniejów z czego do klasyfikacji końcowej liczyło się pięć najlepszych wyników osiągniętych w zawodach.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)